Vyskúšajte najnovšie trendy starostlivosti o pleť v kórejskej kráse – závese chvosta

Je čas, aby ste držali hlavu hore (nie je určená hračka). A nie je lepší spôsob doslovne robiť to, než s najnovším trendom v kórejskej kráse – bradu praku. Nová maska ​​Miss Spa Tone Hydrogel Chin Mask ($ 6; miss-spa.com) inovatívne pracuje na vyhladzovaní a tónovaní pokožky a zároveň odstraňuje jemné línie a všetky príznaky vrások (skóre!). Táto konturovaná receptúra, ktorá je bezpečná pre všetky typy pleti, je naplnená bohatými zložkami, ako je hydrogél, vitamín C a rastlinné extrakty, ktoré sa spájajú so zaistením vlhkosti a bojom proti starnutiu. Rozlúčte sa s prehnanou čeľusťou a pozdravte k bezchybnej pleti! Postupujte podľa pokynov uvedených nižšie, aby ste dosiahli dlhotrvajúci zdokonalený a pevnejší vzhľad vôbec.

SÚVISIACE: Kórejské krásy Produkty, ktoré budete chcieť pridať do svojho režimu krásy ASAP

Brada Sling Embed
Zdvorilosť

Krok 1: Opatrne odklopte masku na jedno použitie a odlúpnite papierovú podložku.

Krok 2: Jemne aplikujte masku na čistú a suchú pokožku posúvaním každého otvoru na každé sluch. To bezpečne zaistí masku okolo brady a čeľuste. Ľahko stlačte masku, kým nie je úplne proti pokožke. 

SPOJENÁ: Prekvapivo účinná zložka starostlivosti o pleť, ktorú ste pravdepodobne mali na raňajky

krok 3: Po 30 minútach odstráňte masku a zostavte zvyšný gélový roztok do pokožky.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 4

map