Vyskúšal som Kim Kardashian’s Favorite Selfie Editing App

Vo svete, kde samy seba nadväzujú, sa zdá, že ženy idú extrémne dlho, aby získali perfektný výstrel, a to či už to znamená hodiny v aplikáciách make-upu alebo nájdenie dokonalého osvetlenia. A teraz, vďaka zbytočnému aerografiu, zdokonaleným aplikáciám na fotografovanie tvárí, existuje spôsob, ako si vybrať bez make-upu bez jediného vráska alebo vady. Tu som vyskúšal štyri z nich, vrátane Kim Kardashian’s go-to, Perfect 365. Nižšie sú moje predtým a po záberoch, takže môžete byť rozhodca, či uprednostňujete, aby ste sa dotkli vašej fotografie alebo ste hrdí #žiadny filter.

Perfektný 365

Selfie Apps - Embed 1
Zdvorilosť

Prvýkrát som narazil na Perfect 365, keď som zistil, že to bola Kardashianova obľúbená aplikácia na úpravu obrázkov. Dokáže úplne zmeniť vašu pokožku z lesklého, s výraznými pórmi a hladkou “panenkou”. Aplikácia tiež prišla do praxe, keď som zabudol dať na riasenku alebo rúž, pretože to môže robiť taky.

Perfect 365, zadarmo; itunes.apple.com

 

Facetune

Selfie Apps - Embed 4
Zdvorilosť

Keď je cieľom urobiť jemné čiary a malé škvrny menej nápadné, potom aplikácia Facetune je aplikácia na použitie. Jeho vyhladenie nástroj funguje veľmi dobre na rozmazanie a zakrytie všetkého, čo nechcete vidieť. Hovorilo sa mi, že som našiel všetky ostatné funkcie funkcie Facetune, ktoré si myslia, že je to možné.

Facetune, 3,99 dolárov, itunes.apple.com

 

YouCam Perfect

Selfie Apps - Embed 3
Zdvorilosť

S YouCam Perfect som bol znova schopný odstrániť linky, škvrny a póry. Pre tých z nás, ktorí závidia oblúky Cara Delevingne (vinný), táto aplikácia môže urobiť obočie ešte výraznejšie, čo som skúšal. Bol som tiež schopný mierne štíhlej tvári a obrys nosom.

YouCam Perfektné, zadarmo; itunes.apple.com

 

Modiface

Selfie Apps - Embed 2
Zdvorilosť

Modiface ma vyzerala trochu ako mimozemšťan. Jeho nástroj na vyhladzovanie kože nebol taký dobrý, ako je YouCam’s alebo Perfect 365 a používatelia nedokážu pridávať make-up k špecifickým funkciám na tvári (len plná tvár make-upu). Keďže som nedokázala úspešne zdokonaliť svoju pleť alebo hrať s make-upom, upravil som svoju tvárovú štruktúru. Som mierne zväčšil oči, obrysoval mi, zúžil som tvár a zdvihol moje lícne kosti.

Modiface, zadarmo; itunes.apple.com

súvisiace: Kim Kardashian oslavuje 42 miliónov nasledovníkov so sexy selfie

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

29 + = 39

map