Vyskúšali sme to: Náš editor fotografií nahradil svoju kávu s kofeínom infúznou kozmetikou na dva týždne

Môžete nahradiť starostlivosť o pleť s kofénom na 10 hodín do Starbucks? Rýchlosť kofeínu, konkrétne Venti Latte, je zvyčajne našou cestou na to, aby sme začali naše ranné rutiny, ale prídavná látka tiež dokazuje, že pri pokožke včleňuje do vášho pleti spevňujúci účinok. Požiadali sme editor InStyle.com Photo Editor Alex Reside, aby nahradila svoj ranný pohár Joe pre spoločenský holiaci krém spoločnosti Pacific Shaving Company a dušu Aftershave, aby zistila, či táto zložka mala rovnaký energizujúci účinok na jeho náladu, ako to robil na jeho pleti. Pokračujte v čítaní, aby ste zistili, či to funguje! 

SÚVISIACE: Vyskúšali sme to: Cindy Crawford’s Cleanse

Zobral som svoju rannú kávu a oholený kofeinovým krémom na holenie dva týždne (áno, naozaj). Tu sa stalo:

Typický deň začína so mnou biť zdržať sa na svojom iPhone aspoň dvakrát, kým som obťažovať svojho psa a manželku dosť až k bodu, že obaja sa dostanú do mojej tvári prosí ma vstať. Moja prvá otázka je vždy “Vyrobil si niekto z vás kávu?” takže keď Asistent krásy InStyle.com Marianne Mychaskiw odišiel z mojich stôp od spoločnosti Pacific Shaving Company Caffeinated Shaving Cream a Aftershave (16 dolárov za súbor dvoch, pacificshaving.com) na svojom stole, mohol som ťažko obsahovať moje vzrušenie.

Mala som toľko otázok: Už viac nepotrebujem rannú kávu? Bude to pre mňa príliš nepríjemné, aby som mala s rannou kávou? Nakoniec, môžem ju jesť? To viedlo k trochu výskumu týkajúceho sa zásobovania kofeínom, ktoré v konečnom dôsledku dali na všetky moje otázky jasný “nie”.

Takže aké sú prínosy kofeínových výrobkov? Keďže kofeín v každodennej starostlivosti pravidelne nenahradí vašu rannú kávu, pomôže to prebudiť pokožku. To, čo robí holiť v dopoludňajších hodinách s kofeínovými výrobkami, je taký dobrý nápad, že absorbujete určité množstvo kofeínu do krvného riečiska, pretože sú to malé molekuly. Takže zatiaľ čo dostanete trochu malý kofeínový kop, skutočnou prácou je to, čo kofeín robí, aby zúžil tok krvi, čo môže pomôcť utiahnuť póry a znížiť začervenanie. Kofeinové holiace krémy, ako sú produkty Pacific Shaving Company, majú vysoký obsah antioxidantov a pomáhajú podporovať zdravú pokožku. Je to druh win-win.

SÚVISIACE: Michael B. Jordan vylieva svoje najlepšie tipy pre mužov

Ale funguje to? Oholil som sa 2 týždne s tamponovým krémom spoločnosti Pacific Shaving Company a After Shave, a naozaj som si to našiel celkom príjemne. Prvých niekoľkokrát som roztrhal moju rannú kávu, aby som zistil, ako cíti kofeín, ale pravda je povedané, že som nedokázala prekonať o 8:30 dopoludnia bez šálky skutočnej kávy. Po tom, čo som povedal, som určite opustil umývadlo cítiť viac bdelého (aj keď to mohlo byť všetka voda striekajúca na mojej tvári neskôr). Pokiaľ ide o oholenie, bolo to naozaj dobre. Som zvyknutý mať krémy na holenie vo forme aerosólovej penovej hmoty, takže vytláčanie krémom na holenie z tienidla spoločnosti Pacific Shaving Company sa trochu líšilo, ale stále sa mi podarilo dostať túto penivú textúru po tom, ako ju trieš v malých kruhoch na tvári. Snažím sa vyhnúť sa začervenaniu po holení môjho krku, ale pri použití kofeínového poteru v tandeme s holiacim krémom bolo veľa, aby sa minimalizovala moja slabá technika holenia.

Určite som si všimol rozdiel medzi normálnym krémom na holenie a kofeínovým krémom na holenie – bohužiaľ nie pre zvýšenie pridania kofeínu, ale pre zníženie príťažlivosti na sčervenanie a celkový spôsob, akým moje kože pocítil po holení. Odporučila by som to svojim priateľom a dve balenie Shaving Cream a After Shave od spoločnosti Pacific Shaving Company je len 16 dolárov, takže si nemusíte byť Jay-Z, aby si to dovolil. Nepoužívajte na to, aby ste znížili náklady na kávu.

FOTOGRAFIE: Najlepšie pánske výrobky na ošetrovanie môžete ukradnúť od svojho chlapca

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 2 =

map