Vyskúšali sme vyrovnávacie štetce, ktoré ste videli po celom Instagram

Keď máte vlasy ako môj – čo znamená hrubé, trochu kudrnaté a dostatočne dlhé na to, aby ste z môjho dňa vybrali 45 minút fúkania – začnete hľadať alternatívny krátky kadeřnický robot Judy Jetson, ktorý vám pomôže zefektívniť celý proces. Bol som schopný nájsť dosť skvelú kefu s teplým vzduchom, ktorý znížil čas na zhruba 20 minút, ale mám tendenciu robiť túto vec raz týždenne, keď zaspím s vlasmi mokrou, čo môže byť problematické, keď príde na prácu všetky rány. Na mojom kanáli Instagram by som prešiel po príspevku po príspevku z týchto 15 sekúnd videí, ktoré ukazujú narovnávacie kefy – existuje niekoľko modelov, ale Luma Keramická kefa (59 dolárov, lumabrush.com) bola tá, ktorá prekročila môj stôl. Vyzerá viac-menej ako tradičná kefka na vlasy, s výnimkou elektrického kábla pripojeného na koniec, ale tyrkysová základňa je vlastne vyrobená z keramiky, ktorá sa ohrieva až na 375 stupňov za minútu. Štetec tvrdí, že má typickú 20-minútovú stylingovú reláciu s tradičným plochým železa až na dva minúty plochý a s takým sľubom som vedel Potreboval som to vyskúšať.

SÚVISIACE: To je, ako si vyrobiť DIY výbuch posledná tak dlho, ako Salon prácu

Podľa môjho náhodného týždenného rituálu som zaspal s úplne mokrými vlasmi a prebudil som sa okolo 7:30 po tom, čo som stlačil tlačidlo snooze dvakrát viac, ako by som mal, potom som sa dostal do mojej kúpeľne, aby som mohol skrotiť leví hrivu ako vlasy. Kartáč sa rýchlo vyhrieval a bolo veľmi jednoduché pracovať s tým, že robíte presne rovnaké pohyby, ako keď robíte vlasy, len sa uistite, že skutočne vytiahnete svoje pramene tak, aby sa dostali do kontaktu s keramickou podložkou. Pokiaľ ide o načasovanie, skončila som celú hlavu za niečo viac ako 15 minút, ale musel som sa vrátiť späť, akonáhle som skončil, a pridať mi nejaké zvlnenie na koniec, keď kefka priniesla veľmi rovný vzhľad. Pretože dávajem prednosť trochu väčšiemu pohybu vlasov, nie som si istý, či by som to každý deň realisticky používal, ale na príliš častých príležitostiach, keď som zotrvával s takmer žiadnym časom na to, aby som sa vyrovnával s mojou curlingovou žehličkou. vedzte, že Luma kefa bude mať moju chrbát.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 39 = 43

map