Vyskúšaná redaktorom: Ja som nosila šialene dlhé nechty ako Kylie Jenner na týždeň

Milujte ich alebo ich nenávidíte, ale čokoľvek, čo sa diaľkovo zaoberá Kardashijcami, má tendenciu nasýtiť médiá a 9 krát z desiatich, ktoré robia malé rozhovory s cudzincom o tom, čo presne Scott Disick vedie k týmto dňom, Počasie bolo v poslednej dobe. 

Som úplne vinný, že som s nimi v mnohých aspektoch držal krok s najdôležitejším významom, nemohol som presne odôvodniť vynaloženie 2,99 USD na svoje aplikácie. Z celej Kardashian-Jennerovej posádky som čiastočne Kimovi, pretože som super v spôsobe, akým jej urobí make-up, a Chloe je samozrejme tá, s ktorou sa chceš zúčastniť. Priznám sa, že som pekný fascinovaná Kylie. Jej krása transformácia bola docela dramatická, čo vyvolalo taký rozruch, že začala svoju vlastnú zostavu pery ako výsledok. Som si celkom istá, že jej izba s parochňu je väčšia ako celý môj byt a tie nechty? Nenechajte ma ani začať; to sú dosť fascinujúce, aby si vyžiadali celý svoj vlastný príbeh.

Tak som si myslela, prečo nie? Budem nosiť super-dlhé Kylie Jenner nechty na týždeň, pokúsiť sa navigovať také zložitosti, ako je sprchovanie a aplikácie starostlivosti o pleť, a dúfajme, žiť rozprávať príbeh. Okrem toho, ak mi to prinesie oveľa bližšie k Kanye, som dole. S tým som rezervoval schôdzku v kúpeľoch Yukie Beauty Spa v New Yorku a požiadal som o súbor šialene dlhých gélových rozšírení. Myslel som, že perleťový lak na nechty prinášal príjemný dojem.

Kylie Jenner nails embed
Sarah Balch pre InStyle.com

SÚVISIACE: Ako navigovať život v Uber-dlhé Stiletto nechty

Pripustil som, že som nechodil na ploché tipy, ktoré Kylie robí, keďže ja osobne dám prednosť stielke Lana Del Rey, a moja ruka sú dosť malé, takže by vyzerali ešte horšie, než už robia. Deň 1 dlhej výzvy na nechty bol najťažší zo všetkých.

Ako bočné poznámky, môj bezdrôtový smerovač v mojom byte sa rozbil skôr, ako týždeň, takže hneď po tom, čo som si nechal nechty, musel som vyzdvihnúť nový z Best Buy a nainštalovať ho doma. Malé drôty sú absolútne najhoršie, aby sa rozvinuli a zapojili sa, keď ste niekedy re-learning, ako používať prsty bez prasknutia manikúru, a celý proces trvalo o 30 minút dlhšie ako štandardné dva, ale nakoniec to urobil.

Textovanie bolo ťažké, takže to bol jeden z mála krát som bol vďačný, že existovala autokorekt; Mal som pravdu o každom slove, ktorý som napísal na svojom notebooku. A zabudnite na Instagram. Moje nehty dvakrát poklepali na každú fotografiu, keď som prešiel na stránku, a preto som spravodlivé varovanie, ak ste sériový sledovač sociálnych médií, ktorý zvažuje súbor vlastných rozšírení nechtov. Na hornej strane sa veci zjednodušili odtiaľ, keď som začal upravovať a opätovne sa učiť ručné pohyby, ktoré som použil späť v mojej akrylovej francúzskej špičke. 

SÚVISIACE: Ultimate Guide pre nájdenie perfektného tvaru nechtov pre vaše ruky

Prekvapujúco, každodenné úlohy, o ktorých som si myslel, že by to boli ako boj, ako je nanášanie make-upu, sprchovanie a starostlivosť o pleť, neboli úplne odlišné od toho, keď som mal kratšie nechty, aj keď mi podlhovasté nechty boli pod trochou nechtov. najprv. (Pro tip: Ak vykopávate svoj hydratačný prostriedok z hrnca, použite buď plastovú lyžicu, ktorá ju obsahuje, alebo ju použite na prednej strane nechtov, aby ste nič nezaujímali.) Pretože som trochu obsedantne kompulzívny, Taktiež som si vo svojej kabelke preniesol mini balenie mokrých obrúskov, aby som po celý deň vyčistila.

Vzhľadom na to, že týždeň pokračoval, rástla som láska k nechtom, spolu s hlbokým kliknutím, ktorý urobili na mojom telefóne iPhone, keď som písal text. Najprekvapujúcejším výsledkom bolo to, čo nehty urobili pre svoju pleť. Nemám sebakontrolu, a ak je na mojom pokožke upchatý pór alebo čierna hmota, úplne na to zoberiem. Bola som tak vystrašená, že som si v géli praskla, že som musel úplne opustiť celý rituál a každých pár dní som sa usadil na exfoliáciu. Nikdy som neočakával, že by sada špicatých stielkových hrebeňov skoro vyriešila podivný komplex, ktorý som mal roky, hlavne keď na prvý pohľad vyzerajú úplne protiinštitucionálne, takže som bol docela šokovaný tým. Nehovoriac o tom, o koľko lepšie moja koža vyzerala raz, keď som sa s ňou tak veľmi rozmohla. S dňom vďakyvzdania pár dní a mojimi nechtami, ktoré neprejavujú žiadnu známku toho, že sa budia aspoň jeden týždeň, vyzerá to, že ich odveziem domov, aby som sa tento rok stretol s rodičmi. Určite dúfam, že mama a otec súhlasia.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

43 − 34 =

map