Vyskúšaný editor: Olivové vosky

V minulosti boli výrobky na starostlivosť o mužov dostatočne obmedzené na starostlivosť o pleť a holenie, ale čo chlapci, ktorí chcú nechať svoje brady narásť do plnej slávy? Rovnako ako vlasy na hlave, vaše fúzy potrebujú aj hydratáciu, a to najmä v sušiacich zimných mesiacoch, a preto sú fúzové oleje nevyhnutnosťou pre každého chlapíka, ktorý chce skĺznuť do pohľadu Grizzlyho Adamsa. Svojím vlastným, ktorý potreboval nejakú TLC, InStyle.com Photo Editor Alex Reside si počas týždňa vyskúšal cestný test z troch fúznych olejov od Tom Forda, Beardbranda a Prospector & Co. Pokračujte v čítaní, aby ste zistili, čo si myslel!

SÚVISIACE S DANOU: Náš editor fotografií nahradil svoju dennú kávu s kofeínovou infúznou kozmetikou

Moja plodnica sa narodila v roku 2008 počas štúdia v zahraničí v Paríži. Vrátil som sa do Ameriky, nosil som šálky, pil červené víno, používal som francúzske frázy a rozčiloval svojich priateľov. Našťastie som vykopla väčšinu zvykov, ale vousy zostali. Je to naplnené oveľa viac: stále nie je naozaj Jon Hamm alebo George Clooney hustý, ale skôr podľa línií Matthewa McConaugheyho Zlatý glóbus vyzerá trochu viac pod kontrolou.

Myslíte si, že by som teraz skúsil viac starostlivosti o nástroje a výrobky, ale až do minulého týždňa som práve šiel za akýkoľvek šampón a holiaci krém bol v kabíne. Teraz môžem pripustiť chybu v mojich bláznivých spôsoboch, ale dovoľte mi, aby som vám povedala dobrá správa: Beard Oil je skutočný hráčový menič.

Keď som prvýkrát začal, začal som klásť otázky: Dokonca chcem, aby môj vous vonil dobre? Bude to vyzerať hrubé a mastné? Bude vôňa drvivý pod nosom po celú dobu? Aký je môj vous ako teraz? (Myslím, že bezpečnou stávkou je káva a / alebo bravčové kurča).

SÚVISIACE: Michael B. Jordan vylieva svoje najlepšie tipy pre mužov

fúzy Oils
Zdvorilosť

S takouto vecou je najlepšie len sa ponoriť priamo dovnútra. Takže som pustil dve kvapky, asi desetník veľkosti Beard Brand’s Spiced Citrus Beard Oil ($ 25, beardbrand.com) do dlaní mojej cupped ruky. Potom som si vzal druhú ruku a pretrepal olej na končeky prstov a začal mazať cez môj vous. Ihneď som cítil, že štetiny zmäkčujú a absorbujú olej. Vôňa bola naozaj skvelá – zemitá, ale svetlá, oranžová a citrusová bez vône ako čerstvá plechovka Orange Crush.

Po dvoch dňoch a troch žiadostiach som začal skutočne všimnúť rozdiel. Moja fúza bola omnoho mäkšia na dotyk a svetlý zápach bol naozaj pekný počas môjho dňa. Nebolo to prehnané ako zlý sprizor kolínskej. Bolo to len náznak vône. Tiež som si všimol, že textúra bola dosť svetlá a vôbec sa necítila ťažká alebo mastná; 3. dňom som v skutočnosti použil viac než odporúčanú časť s veľkosťou desaťkrát.

Súvisiaci: Kit Harrington je tvárou prvej pánskej vône Jimmy Choo

fúzy Oils
Zdvorilosť

Tretí deň môjho štúdia o brade, prešiel som na trochu ťažšiu možnosť, ktorú vykonal Prospector Co. ($ 28, prospectorco.com). Nádherne pomenovaný po prírodovednom eseji Johnom Burroughsom a jeho nádherným vousom, prosperujúcim spoločníkom Burroughs Beard Oil Prospector Co. Burroughs Beard Oil, by sa stal svojim menom pyšný, pretože to je nejaký vonkajší, mužný olej. Zmenila som sa na flanelovú košeľu a použila kvapkadlo, ktoré prichádza s fľašou, aby mi vložila niekoľko kvapiek do ruky a masírovala ju do mojich fúzov. Okamžite som mala pocit, že by som mohol nakrájať strom a postaviť táborák, ak by som to chcel. Len po dvoch dňoch som si všimol, že moja fúzia sa stávala jemnejšou a jemnejšou na dotyk. Tiež pokožka okolo mojich fúzov bola oveľa menej suchá, čo bolo často v zime v New Yorku problémom. Všimol som si, že jeden z olejov v Burroughs Beard Oil je organický arganový olej, ktorý je zvlhčovač a určite som si všimol účinky.

SÚVISIACE: Gerard Butler o Manipulácia, jeho perfektná žena, a umenie nehorľavého

fúzy Oils
Zdvorilosť

Napokon, aby som ukončil svoj týždeň ropy, musel som vyskúšať Cadillac of Beard Oils, Tom Ford Tobacco Vanille Conditioning Beard Oil ($ 50, tomford.com). Predáva za približne 50 dolárov fľašu, takže ak sa chcete cítiť ako Jay Z a “rock Tom Ford”, môže to byť skutočne najlacnejší spôsob, ako to urobiť. Je to najsilnejší olej všetkých tých, ktoré som skúšal, ale na brade je prekvapujúco ľahké. To, čo naozaj robí špeciálny fardanový olej Tom Ford, je vôňa. Je to založené na kolínskej továrni Tom Ford s rovnakým názvom “Tobacco Vanille”. Rozdiel je v tom, že je zmiešaný s mandľami, jojobou a olejmi z hrozna. Je to vôňa sladkostí, ale je to zároveň maskulinné a práve teraz je to už od 19.20 hod. A chcem sa chváliť svojim priateľom na G-chatu, že to môžem ešte cítiť z mojich 7 hodín oleja.

Nechcem, aby čitatelia dostali nesprávnu predstavu o mne. Nie som ten nepríjemný chlapík, ktorý si všíva svojou fúziou do ironickej vlny alebo ako Johnny Depp z tohto filmu Mortdecai. Ja som jednoduchý muž z Midwestu, ktorý nemá rád holenie denne, chce cítiť slušný a stará sa o seba. Na každú rannú rýchlu 20-sekundovú aplikáciu som našiel neuveriteľne ľahké a tiež to spôsobilo obrovský rozdiel v zdraví a vôni v brade. Určite nie som ten typ, ktorý chce pridať veci do mojej rannej rutiny, ale farebné oleje: ste tu, aby ste zostali. Je mi ľúto, že ste neboli od prvého dňa.

FOTOGRAFIE: Pánske prípravky na starostlivosť o pleť, ktoré by ste mali prehnúť od svojho chlapíka

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 6 = 4

map