Výstava Marc Jacobs bola supermodelovou prehliadkou a 9 vecí, ktoré je potrebné vedieť o udalosti NYFW Buzziest

Existujú pravidelné módne prehliadky a potom sú tu módne prehliadky Marc Jacobs. Vždy posledná zastávka New York Fashion Week, dvojročná inscenácia dizajnéra je o budovaní úplného spektra skúseností okolo oblečenia. Každý posledný malý detail – od zložitých súborov a soundtrack k modelom chôdze – je o vytvorení chvíle, k čomu diváci čoskoro nezabudnú. Vo štvrtok popoludňajšia prezentácia nebola iná – pokračujte v čítaní, aby ste videli, ako to všetko šlo.

1. Späť v auguste M.J. otriasol tým, že obchodoval so svojimi obvyklými 18:00. čas hovoru o 2:00 hod. slot a zabezpečil jeho miesto ako Ballroom Hammerstein v strednom Manhattane.

2. Hostia prišli, aby videli priestor vyzdobený žiarovkami visiacimi zo stropu a fialovým a modrým nočným klubom – závoj (neskôr počas poslednej prechádzky začal blikať displej).

Vezmite si svoje kreslá, naša show Marc Jacobs Spring ’17 sa chystá začať. Sledujte to žiť teraz na marcjacobs.com # MJSS17

Fotografie, ktorú poslal Marc Jacobs (@marcjacobs)

3. Hoci štítok vysielal videoklipy na Instagram celý týždeň, nikto úplne nevedel, čo by ste mali očakávať (v Marcovi to nikdy neurobíte).

1 deň, kým sa nám nepodarilo prehliadka # MJSS17 na Hammerstein Ballroom. ⏱ Pozrite sa na to zajtra v 2PM EST na marcjacobs.com ⤴️ Link v bio.

Video, ktoré poslal Marc Jacobs (@marcjacobs)

4. Prehliadka vyrazila do pulzujúcej raverovej hudby ako prvý vzhľad – brokátová bunda s dlhým rukávom a saténovou horúcou nohavicou s okrajovou úpravou na sedadle – zasiahla pódium.

marc Jacobs - LEAD
Antonio de Moraes Barros Filho / FilmMagic

5. Model-múdry, lineup bol kto je kto je najväčším tvárou priemyslu práve teraz. Ak chcete pomenovať len niekoľko: Karlie Kloss, Kendall Jenner, Taylor Hill, Jourdan Dunn, Adriana Lima, Irina Shayk a sestry Gigi Hadid a Bella Hadid. Čas na make-up a make-up musia byť tak zábavné!

6. Keď už hovoríme o vlasoch a make-up, zahŕňali pastelové dreadlocky, ktoré sa zhromažďovali do topknot a trblietavého očného tieňa – perfektný doplnok k množstvu iskier, lesku a výzdoby, ktoré sa našli v oblečení.

@stellamaxwell a @irinashayk v zákulisí na našej show Marc Jacobs Spring ’17 ✨ Pozrite sa na to live na marcjacobs.com # MJSS17

Fotografie, ktorú poslal Marc Jacobs (@marcjacobs)

7. Hoci kolekcia prikývla na niekoľko rôznych štýlov (vojenská, školáčka, dieťa z klubu), spojovacia niť bola hravá ženskosť; premýšľať s floncy sukne, princezná ramená bombardéry, a zdobené bedrové pásy.

8. Keď prišiel na topánky, Marc zdvihol správne, že jeho pádová línia bola prerušená s obrovskými plošinami v cukrových farbách.

# MJSS17

Fotografie, ktorú poslal Marc Jacobs (@marcjacobs)

9. Spolu s najlepšími redaktormi a hviezdami v štýle ulíc sa predná rada chválila celým spektrom celebrít, vrátane Christiny Ricciho, Courtneyovej lásky, Leony Lewisovej a Malin Åkermanovej.

10. Whoopi Goldberg bol tiež tam, robiť zoznam duševného nakupovania. “Mám príliš veľa úchytiek pre tie šortky, ale chcem každú topánku,” povedala nám. “Tí sú najjednoduchší na prechádzku, nosím obrovské podpätky, myslel som si, že sú krásne, ale robia krásne veci.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

65 − 60 =

map