Walmart nové značky odevov vyplní Mossimo-tvarovaná diera vo vašom srdci

Walmart Time and Tru Terry & Sky
Zdvorilosť

Alexis Bennett

27. februára 2018 do 15:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Len minulý týždeň, mega-maloobchodník Walmart prerobil svoju celú domácu časť pridaním niektorých elegantných nových značiek a vlastností domácej výzdoby. A teraz, Walmart dáva oddelenie odevov človeka.

Viem, že si pravdepodobne myslíte: “Áno, je to Walmart.” Predajňa zliav pomaly kupoval niekoľko štýlových značiek – ako Shoebuy, Modcloth a Bonobos – za posledný rok v rámci prípravy na módnu tlač. Walmart dokonca pridal lord a Taylor tovar na svoje webové stránky vlani v novembri. A dnes Walmart debutuje štyri nové súkromné ​​módne štítky.

VIDEO: Amazon mení spôsob, akým nakupujeme

Time a Tru budú nosiť dámske oblečenie a doplnky s položkami v rozmedzí od $ 5 – $ 30. Terra & Sky bude rovnako cenovo dostupné, ale bude obsahovať aj možnosti veľkosti plus. A je tu niečo pre deti (Wonder Nation) a chlapi (George), pretože, prečo ich nechať von? Zistite presne to, čo pridávame do našich vozíkov v nasledujúcom prehľade.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 18 = 26

map