Will Ferrell vstupuje do kozmetického priemyslu (Áno, vážne!)

Nie je to skorý aprílový vtip: Will Ferrell vstupuje do kozmetického priemyslu s uvoľnením svojho nového opaľovací krém. Aj keď balenie vyzerá veselo a veľmi falošne s fotografiou komika v jeho najlepšom Coppertone Girl predstavujú, je to úplne legitné a bezpečné použitie – vážne.

“Slnko je zlý nebeský démon, ktorý nás nudí, aby ho uctieval svojimi teplými lákavými lúčmi a jasnou primárnou farbou, nenechajte sa oklamať, chce nás zničiť a je naklonený svetovej nadvláde. laboratórium s tímom vedcov o koži a astronautom Brock Sternum v dôchodku, aby sme vytvorili to, čo si myslíme, že je naša najlepšia opaľovací krém, “povedal Ferrell.

vôľa Ferrell Sunscreen
Zdvorilosť

Všetky vtipy stranou, pleťový krém SPF 30 vhodne pomenovaný ako Super Mega Sexy Hot Tan značky Will Ferrell (20 dolárov za dve rúrky), nie je len ďalším kráľovským produktom schváleným celebritou. Ferrell pomohol vytvoriť opaľovací krém s College for Cancer, charitatívnou organizáciou, ktorá poskytuje vysokoškolské štipendiá prežili rakovinu. V minulom roku nadácia prevyšovala 2 milióny dolárov v štipendiách pre viac ako 1 000 preživších po celej krajine.

Ako Ferrell je neslávny Zoolander charakter Mugatu by povedal, ochrana slnka a pomoc veľkej, charitatívnej príčiny sú “tak horúce hneď teraz.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 61 = 64

map