Will Jay-Z a Beyoncé vystúpia na slávnostnej galérii?

Módnou najväčšou nocou je slávnostná slávnostná večera, kde návrhári prinášajú svoje osobnosti, aby vystupovali vo vlastných vysoko-módnych vzhľadoch, a čo je najdôležitejšie, zazvonili na poslednej výstave v kostolnom inštitúte metropolitného múzea umenia v New Yorku. Tohtoročná show? Nazýva sa to “Nebeské telá: móda a katolícka predstavivosť” a táto udalosť je naplánovaná na pondelok 7. mája.

Buďme však skutoční. Hlavným dôvodom, prečo sa všetci starajú o túto príležitosť, je červený koberec, v ktorom Sarah Jessica Parkerová prichádza do čelenky a Rihanna vypína show v pasienkoch, obrovských šatách. Každý rok sme ohromení tým, čo štylisti a dizajnéri, ktorí šaty s celebritami dali svoje múzy, ale minulé dva roky sme minuli jeden pár: Jay-Z a Beyonce. Bude sa manželský pár nakoniec ukázať až na tohtoročnú loptičku?

Slávny pár prítomnosti na podujatí je už teraz novinkou v médiách a stretnutie slávnostného stretnutia. Potrebujete aktualizáciu? Strávili pár rokov na večierku a vyzerali úplne báječne, nič však nikdy nezvládne to, čo zostalo v roku 2014. Ten rok zmenil spôsob, akým sme si videli svoju lásku k sebe navzájom, a uvedomili si, že to nie je vždy dúhy a motýle v Hollywoode.

Jay-Z Beyonce Met Gala Lead
Mike Coppola / Getty Images

Súvisí: Kylie Jenner urobí jej prvý post-baby Red Carpet Appearance na slávnostnej schôdzi?

Hoci pravdepodobne nikdy nevieme presne to, čo sa stalo, tu je to, čo vieme: Po slávnostnom páde sa pár zaradil do štandardného hotela NYC pre oficiálnu po-party. Znie to zábava, že? dobre, TMZ uvoľnené zábery od Solangeovej, mladšej sestry Beyonceovej, ktorá vo výťahu zaútočila na Jay, zatiaľ čo bezpečnostný dôstojník sa postavil a snažil sa ju zastaviť. Beyoncé sa preslávil, aby zastavil Solange, a dvaja z nich odišli v samostatnom aute, hneď ako vyšli z výťahu. Jay-Z bol odvezený do iného vozidla.

Krátko nato vydali spoločné vyhlásenie Vydavateľstvo riešenie hanobenia. “V dôsledku verejného prepustenia bezpečnostných záznamov z výťahu z pondelka 5. mája došlo k veľkým špekuláciám o tom, čo spôsobilo nešťastnú udalosť. Ale najdôležitejšia vec je to, že naša rodina to prežila. Jay a Solange každý preberajú svoj podiel zodpovednosti za to, čo sa stalo. Obaja uznávajú svoju úlohu v tejto súkromnej veci, ktorá sa odohrala vo verejnosti. Obaja sa navzájom ospravedlnili a my sme sa posunuli dopredu ako zjednotená rodina, “čítalo sa vyhlásenie.

“Správy o tom, že Solange je pod vplyvom alkoholu alebo sa v priebehu večera prejavuje nepravdivé správanie, sú jednoducho falošné. Na konci dňa rodiny majú problémy a my nie sme iní. Milujeme sa navzájom a predovšetkým sme rodina. Dali sme to za sebou a dúfam, že všetci ostatní urobia to isté. “

Ale aké bolo celovečerné drama? Boj v konečnom dôsledku viedol k rokom a rokom špekulácií o Jay-Z je zvestovaná nevera a podvádzanie, ktorú Beyoncé oslovila vo svojom prekvapujúcom albume, Limonáda, a ktoré Jay-Z adresoval 04:44 a od rôznych rozhovorov odvtedy.

Podľa ABC News, Beyoncé sa v rozhovore tiež pokúsil vypáliť drama šťastný. “To, čo sme museli povedať kolektívne, bolo vo vyhlásení, ktoré sme vyradili, a všetci sa s tým cítime v pokoji,” povedala. Ona sa tiež zaoberala bojom v remixe na “Bezchybný”, spev, “Samozrejme, niekedy klesne, keď je na výťahu 1 miliarda dolárov.”

V roku 2017 hovoril Jay-Z o svojom vzťahu so Solangeom v rozhovore pre Tidal Rap radar. “Vždy sme mali skvelý vzťah,” povedal. “Máme jeden nesúhlas. Predtým a potom sme boli v pohode … To je moja sestra. Nie moja švagrová, nie, moja sestra. Bodka. “

Od roku 2014 sa pár samozrejme vrátil na stranu, bez uvedenia ich incidentu. Beyoncé zasiahla červený koberec Metala Gala v úplne prezretej Givenchy šaty v roku 2015 a v roku 2016 nosil latex pre kamery aj v Givenchy.

Speváčka sa zúčastnila slávnosti 2015 Met v holandskom šatách. 

Kevin Mazur / WireImage
v Givenchy, 2016

Speváčka mala jedinečný Givenchy šaty na broskyňu v roku 2016.

Larry Busacca

SOUVISLOSTI: Význam Za všetkými oblečeniami spoločnosti Beyoncé Coachella

V roku 2017 sa na podujatí nezúčastnil ani Jay-Z ani Beyoncé. Dôvod? Nie sme si úplne istí, ale Beyoncé bola tehotná s dvojičkami Rumi a Sir Carter v tej dobe a je pochopiteľné, že by mohla chcieť vynechať na červenom koberci a zároveň nosiť dvojčatá.

Pokiaľ ide o to, či sa na slávnostnej schôdzi v roku 2018 ukážu, je to všetko vo vzduchu, ale bude to určite nezabudnuteľné. Pár, samozrejme, pokračoval v tvorbe titulkov. Jay-Z sa nedávno otvoril o svojej nevera – a ako sa s ňou presťahoval – v rozhovore s Davidom Lettermanom o jeho show Netflix, Môj ďalší hosť potrebuje žiadny úvod. A Beyonce zavrela Coachellu s jedným epickým a historickým predstavením.

Jay-Z a Bey na slávnosti 2018 Met? Naše prsty sú prekrížené.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 1 =

map