Winona Ryder sa dnes prehravuje! Pozrite sa na zmenu herečky v priebehu rokov

Je to brunetka, krásna a rovnaká herečka, ktorá hrala v Timovi Burtonovi Beetlejuice v roku 1988. Hádali ste to! Samozrejme, hovoríme o krásnej Winone Ryderovej, ktorá dnes strieda 44 rokov. Na základe jej neuveriteľne mladistvého vzhľadu môžeme len hádať, že herečka musí mať dosť pôsobivú krásu, pretože sme od večnosti kvitali “Beetlejuice, Beetlejuice, Beetlejuice!”

Keď už hovoríme o origináli Beetlejuice film, herečka, ktorá v priebehu rokov hrala v nepretržitom prúde filmov, potvrdila, že jej najnovší projekt je pokračovaním komediálneho fantasy filmu. Hoci originál film je teraz 27 rokov, Ryder povedal, že časová medzera nezastavil mladšie generácie od chytať na Beetlejuice výstrelok. 

Od začiatku Beetlejuice, herečka nemala žiadne ťažkosti cementovať jej miesto medzi najlepšími v Hollywoode. V mnohých z našich obľúbených filmov, vrátane ďalšieho filmu Tima Burtona, Nožnicovoruký Edward (1990). Potom v roku 1993 získala Ryder cenu Zlatého glóbusu za najlepšiu hereckú herečku a nomináciu na akadémii v rovnakej kategórii za svoju úlohu Vek nevinnosti.

SOUVISLOSTI: Winona Ryder Potvrdzuje a Beetlejuice pokračovanie

Tento rok bol rovnako zaneprázdnený pre herečku, ktorá okrem oznamovania Beetlejuice pokračoval aj ako jedna z najžiadanejších tvárí pre kampaň pádu Marca Jacobsa v roku 2015 (nižšie). A na základe doterajších úspechov dievčat narodeninových dievčat, hádame, že Ryder začne v roku 2015. Na počesť jej narodenín sa pozrite na meniace sa vyhliadky Winona Rydera v priebehu rokov.

Ďalším fantastickým portrétom Winona Rydera od Davida Simsa. Milujem jej vtip, energiu a okrem veľkého talentu je skvelá priateľka!

Fotografie, ktorú poslal Marc Jacobs (@ themarcjacobs)

Winona a ja sme boli priatelia už viac ako 15 rokov. Prvá sa objavila v našej kampani v roku 2003. Tu je rovnako krásna a jedinečná ako fotografoval David Sims v našej kampani na jeseň / zima.

Fotografie, ktorú poslal Marc Jacobs (@ themarcjacobs)

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

90 − 82 =

map