X-Files Co-Stars Gillian Anderson a David Duchovny otvorili o svojej on-screen chemii

Gillian Anderson a David Duchovny urobili televíznu históriu v nedeľu v noci, keď herci prevzali svoje úlohy Súbory X– trinásť rokov po predstavení vysielal to, čo každý očakáva, že bude jeho posledná epizóda. Takže, aké to bolo, aby ste sa opäť spojili takmer za desať rokov a pol? “Vždy sme sa bavili spolu. Vždy sme sa smeali, však? “Anderson povedal nedávno o nej a Duchovninovom vzťahu na tlačovom dni TCA v Pasadene v Kalifornii. “Vždy bol smiech,” dodala.

Hoci dve hviezdy boli odovzdané pre prehliadku zvlášť, X-Files tvorca Chris Carter vedel, že budú dobre spolupracovať. “Myslel som, že chémia, akákoľvek chémia je, keď sme si prečítali tabuľku,” povedal. “Ale až do toho dňa, keď sa obaja objavili v Mulderovej kancelárii, videl som, že obaja svietili a odvtedy to bolo rovnaké. Je to jedna z tých vecí, ktoré nemôžete vyrobiť. Stáva sa to, a máme veľmi šťastie. “

Takže čo by Duchovny urobil, keby to duo okamžite nezasiahlo? “Je to ako dohodnuté manželstvo, však? A niektoré z nich pracujú a niektoré nie, “povedal. “Je to vaša práca ako herec, aby sa to stalo. To je to, čo musíte urobiť. To je to, čo platia, aby ste urobili, je to falošný vzťah s niekým, s kým by ste mali mať vzťah. “

SÚVISIACE: Hovoriace s Davidom Duchovnym o štýle Muldera, dámske oblečenie a dobre umiestnený teacup

Našťastie, spojenie síl na obrazovke bolo tentokrát vítom. “Keď sme sa navzájom poznali a spolupracovali toľko za posledných viac ako 20 rokov, prešli sme nad rámec chémie do histórie, čo je naozaj skvelé hrať aj preto, lebo nemusíte hrať ani preto, že dobre, ak nemáte chémiu, musíte zistiť spôsob, ako to urobiť, “povedal Duchovný. “Gillian a ja máme vlastne históriu, takže nemusíme hrať.”

Pre Andersona bola tam vždy iskra. “Nechcem to kúpiť. Máme to od samého začiatku, “povedala. “Nie. Nie. Nehovorím, že nemáme chémiu. Hovorím teraz, že máme chémiu a históriu. Budeme sa snažiť získať biológiu, “vtipkovala Duchovňa.

SÚVISIACE: Gillian Anderson diskutuje o svojom systéme X charakter štýlu Evolution

Súbory X v pondelok o 8.00 hod. ET / PT na FOX.

– Správa Carita Rizzo

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

66 − = 64

map