Zábavný fakt: Ak nosíte červené rúž, je pravdepodobné, že uverejníte viac seba

Vaša ružička hovorí o vás viac, ako si myslíte! Existuje veľa účtov Instagram, ktoré sledujeme, aby sme dostali inšpiráciu make-upu vždy, keď prejdeme v našej krmivá (oh, Jennifer Lopez …), ale vedeli ste, že ľudia, ktorí nosia červenú rúž pravidelne,?

CoverGirl a Harvard sa spojili s prieskumom 1 000 žien, aby zistili, ako farba pery mení spôsob, akým ľudia vnímajú ostatných, a zistili, že ľudia, ktorí nosia rúž, častejšie posielajú dvakrát toľko selfies za týždeň než tí, ktorí idú na prírodu. Červené milovníkov rúžov ​​vyšiel na vrchole, vysielanie selfies trikrát týždenne, s nahými nosy na pery hneď za seba s dvakrát týždenným rozvrhom vysielania. Prekvapivo sa zistilo, že tí, ktorí zvyčajne vyberajú ružovú alebo slivkovú farbu pery, niektoré z najznámejších odtieňov, odovzdávajú samy sebe len raz týždenne.

SÚVISIACE: InStyle Study nájde sociálne médiá skutočne pomáha Naše sebavedomie

To by mohlo súvisieť s inou časťou štúdie – vo všeobecnosti ženy, ktoré nosili rúžu štyri alebo viac dní v týždni, sa zistilo, že majú vyššiu mieru dôvery ako tí, ktorí ich nosia menej často, najmä s červenou indikátorom že nositeľ je odvážny a kreatívny. Rovnako sa zistilo, že z najlepších štyroch farebných rodín, ktoré sa zúčastnili prieskumu, že v sobotu v noci sú v bare s Netflixom a majú pôsobivú zbierku topánok, zistilo, deväť párov podpätkov zastrčených v šatníku. Mohol by to byť dôvod, prečo toľko našich obľúbených účtov v uličnom štýle má silné pery a hra na topánky? Pravdepodobne, aj keď si myslíme, že niektorý vzhľad vytvorený so štyrmi odtieňmi by bol hodný dvojitého klepnutia.

SÚVISIACE: Ako naozaj Fake a Fuller Pout

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 20 = 21

map