Zac Efron debutuje s prekvapujúcou kvapkou

Nezáleží na tom, či sa Zac Efron pohybuje hladkou, čisto oholenou tvárou alebo plným fúzom, 28-ročný vždy vyzerá skvele. Nie je preto prekvapením, že je schopný skĺznuť aj nový knírač.

Počas svojej návštevy v Kjóte, Japonsko, s priateľkou Sami Miro, krásny herec ukázal nový vzhľad v mashup fotografií na Instagram (nižšie). Na prvom obrázku, ktorý Efron zdieľal so svojimi viac ako 8 miliónmi nasledovníkov, zdvihol mierový znak pred tým, čo sa zdá byť dreveným domovom. Nedokázali sme vidieť veľa jeho tváre, ktorá sa ukrývala za nadsadenými slnečnými okuliarmi a klobúkom, no všimli sme si nové vlasy na tvári.

FOTOGRAFIE: fúzy alebo nie fúzy? Budete sudcom týchto 19 hviezd

Okrem zmeny jeho vzhľadu, mladá hviezda má niekoľko filmov prichádza, vrátane Dirty Děda s Robertom DeNiroom a dlho očakávaným Baywatch film spolu s Dwayne “The Rock” Johnson. Možno nový vzhľad je pre jednu z jeho nastávajúcich úloh? Či tak alebo onak, s tými očarujúcimi modrými očami a silnou čeľusťovou líniou, môže Efron s čímkoľvek uniknúť. Pozrite si sami na snímke nižšie.

���� 愛 し て る よ

Fotografie, ktorú poslal Zac Efron (@zacefron)

Kyoto 京都

Fotografie, ktorú poslal Zac Efron (@zacefron)

Čo je hore こ ん に ち は

Fotografie, ktorú poslal Zac Efron (@zacefron)

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

51 − = 46

map