Zac Posen Zásnubné prstene: Získajte exkluzívny prvý pohľad

Zac Posen debutoval novú líniu svadobných šperkov a povedal nám, že áno, áno, ÁNO. Návrhár a Projektová dráha sudca spojil s odborníkmi na diamanty na Blue Nile, aby vytvoril zbierku zásnubných prsteňov a svadobných kapiel. Vyzýva línie Truly Zac Posen, jasné rozšírenie svadobných šiat a večerných šiat na Davidovu svadbu, ktorá má rovnaké meno.

Posen poskytol spoločnosti InStyle.com špeciálny výhľad na ozdoby, ktoré boli navrhnuté s diamantmi spravodlivého obchodu, ktoré dnes debutujú na bluenile.com. “Navrhovanie šperkov je podobné ako navrhovanie šatstva,” povedal nám dnes ráno. “Máte úlohu s objektom na ľudskom tele, takže musíte stále zvážiť funkciu, formu a proporciu.”

zac Posen
Zdvorilosť

Ako milovník šperkov – Posen navštevuje mesačné a starožitné šperky butikov na mesačných a piatkových pódiách mesačne – rozhodol sa rozdeliť svoju kolekciu do troch rôznych štýlov: Glamour (veľmi klasický, Hollywood inšpirovaný), Deco (architektonický a geometrický) a Metropolitan (upscale a moderné). “Môj pocit bol vytvoriť kolekciu pre mnoho rôznych druhov žien,” vysvetlil. “Naozaj verím, že skvelý dizajn by sa mal cítiť osobný a nadčasový, a preto som vytvoril očarujúce kúsky pre všetky budúce nevesty.”

Ale čo sa skutočne chystáte zamilovať? Ceny. Kolekcia začína na 980 dolárov za nastavenie. “Krása by mala byť dostupná,” povedal Posen. “Bolo veľmi dôležité, že keď sme vyvinuli značku Truly Zac Posen, cenové body sú navzájom zmysluplné. Pre mňa sú tieto prstene ukradnuté, aj keď ste už zosobášení! “

Neváhajte zaslať tento článok e-mailom svojmu blížnemu. Veľmi ho podporujeme.

Pozrite si ďalšie návrhy a nájdite ich online na adrese bluenile.com.

zac Posen
Zdvorilosť
zac Posen
Zdvorilosť
zac Posen
Zdvorilosť
zac Posen
Zdvorilosť
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 74 = 83

map