Zásnubný prsteň Jerryho Halla od Ruperta Murdocha je obrovský

Keď bývalý model Jerry Hall a miliardár Rupert Murdoch ohlásili svoju angažovanosť začiatkom tohto mesiaca, mali sme na mysli jednu vec: prsteň.

Keďže Murdoch, 84 rokov, je výkonným predsedom spoločnosti News Corp s odhadovanou čistou hodnotou 11,3 miliárd dolárov, nezdá sa to ako úsek očakávať, že Hall, 59 rokov, bude mať veľkú váhu. A teraz máme prvý pohľad na úžasný prsteň.

Minulý týždeň bývalý model vystúpil v Londýne na svoj prvý verejný výlet od oznámenia o angažovanosti a obrovský prskajúci kvetinový prst pozdvihol:

Jerry Hall's Engagement Ring - Embed 2
AKM-GSI

FOTOGRAFIE: Najväčšie krúžky celebrít

Zdá sa, že dielo obsahuje jedinečný tvarovaný diamant v platinovom pásme:

Jerry Hall and Rupert Murdoch

Bývalý model vystúpil v Londýne na svoj prvý verejný výlet od oznámenia o angažovanosti miliardára Ruperovi Murdochovi a obrovský prskajúci prsteň jej prstom vľavo. Zdá sa, že dielo obsahuje jedinečný markýzovitý diamant na platinovom páse.

AKM-GSI

Nádherná solitér dokonale vyhovuje bývalému modelu a mame štyroch detí (Elizabeth, James, Georgia a Gabriel Jagger) s bývalým Mickom Jaggerom. Želáme najlepšie šťastnému páru!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 6

map