Zbierka Kate Spade for Gap Kids nemôže byť viac rozkošný! Získajte prvý pohľad

Rozprávajte sa o rozkošnom! Náš prvý pohľad na spoluprácu Kate Spade New York a Jack Spade pre Gap Kids je tu a my sa nemôžeme presvedčiť, ako je roztomilá slávnostná zostava. Inšpirovaný vzrušujúcim dobrodružstvom bratov a sestier, ktorí si predstavujú cestu cez magickú cestu do domu babičky počas prázdnin, zbierka obsahuje rozkošné oblečenie a doplnky pre dievčatá i chlapcov.

kate Spade New York and Jack Spade for Gap Kids
Zdvorilosť Foto

Linka je plná neobvyklých štýlov, odvážnych výtlačkov a svetlých farieb, ktoré objavujú roztomilé dieťatko a vytvárajú obľúbené podpisové kúsky Kate Spade New York a Jack Spade z minulosti (znižujúce sa samozrejme v látkach vhodných pre deti a batoľatá ). Od oblúkových tlačených šiat až po teplé ružové mini peňaženky, vtipné zimné doplnky a šikovné grafické mikiny, je tu niečo pre každého malého vo vašom živote.

Obmedzená edícia bude k dispozícii 30. októbra vo vybraných obchodoch Gap a na gap.com len dva týždne, práve včas na nákupy počas dovolenky. Označte svoje kalendáre tak, aby ste ich mohli predtým, ako sa predávajú, chytiť!

kate Spade New York and Jack Spade for Gap Kids
Zdvorilosť Foto

FOTKY: Celebrity nosia Kate Spade New York

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 2 =

map