Zendaya chce, aby vaše topánky sa cítili luxusné, aj keď si nemôžete dovoliť Louboutins

Zendaya nás pozýva, aby sme prešli kilometrami v jej obuvi: 19-ročná herečka spustila svoju novú kolekciu topánok Daya od Zendayy, pozývajúc pýcha-milujúci mužov a ženy, aby zažili pocit luxusnej topánky – za chladný $ 110 alebo menej.

“Priemerná žena nemôže len ísť von a kúpiť ho však veľa kresťanských Louboutinov, ktoré chcú,” povedal Zendaya V štýle. “Ale oni chcú tento luxus a chcú ten pocit, a myslím si, že si to takisto zaslúži.”

“Myslím, že ženy – a nielen ženy, pretože chlapci majú rockové podpätky – si zaslúžia, aby mali niečo, čo nie je ako pohľad na menej, viete? Niečo, čo cíti vzhľad. Nepáči sa to ako knockoff. “

S novou zbierkou, ktorá je v súčasnosti k dispozícii v spoločnosti Nordstrom s cenami v rozmedzí od 70 USD do 110 USD, dospievajúca hviezda poskytuje cenovo prijateľnú a zároveň príťažlivú možnosť všetkým, ktorí si nemôžu dovoliť ceny za dizajn. 

“Bol som inšpirovaný ženami v mojom živote: moja najstaršia sestra, moja neter, moja malá neter, ktorá bude čoskoro nosiť podpätky, viete, pretože sú to všetky pracujúce ženy, ktoré sú buď na vysokej škole, alebo matka, alebo mladé dievča, ktoré je ešte v škole a chystá sa ísť na prvý školský tanec. “

zendaya Shoes 1
Daya od Zendaya

Zendaya pracovala so svojím stylistom Law Roachom, aby navrhla líniu, ktorá predstavuje jej neohrozený zmysel pre módu. “Veľmi, veľmi tvrdo sme pracovali na vytvorení momentov s módou,” povedala nám. “Myslím, že to všetko veľmi prekračuje všetko, čo robíme, vrátane týchto topánok.”

zendaya Shoes 3
Daya od Zendaya

“Nemáme pravidlá ani žiaden skutočný rým alebo dôvod, prečo robíme veci. Robíme to len preto, že je to dobré, a myslím, že ľudia by sa mali všeobecne obliekať, “povedala. Jej nová kolekcia je prejavom tohto myslenia. Od krajkových čerpadiel až po strappy byty a všetko medzi tým, Zendaya zdanlivo vytvoril topánku pre každú náladu.

zendaya Shoes 2
Daya od Zendaya

Jej koniec je však klasickým čerpadlom špičiek. “Vyzerá to dobre so všetkým,” povedala. “Je to smiešne, pretože som tak zvyknutý nosiť, teraz sa mi stali ako najpohodlnejšia topánka.”

zendaya Shoes 4
Allen Berezovsky / WireImage

Ale ak vaše pätky nie sú tak pohodlné ako tenisky práve ešte, táto štýl hviezda má niekoľko tipov a trikov, aby vás tam. Prvý krok: “V každej mojej obuvi dodávam extra podložku.”

Druhý krok nie je taká rýchla oprava: prax, prax, prax! “Keď som sa prvýkrát začal chodiť v podpätku, nebol som dobrý v chôdzi. Rozhodne nie, “povedala. “Musíš ísť okolo nich domom. Do nich náhodné veci, ako vaše práce. Prejdite sa v nich, ak máte niečo, čo by ste mali nosiť na podpätkoch. “

Súvisiace odkazy: Krása vyzerá, že nemôžete chýbať z Nickelodeon Kids ‘Choice Sports Awards

Ak nás potrebujete, budeme čistiť náš apartmán – v našom najvyššom páre stilettov.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 6 = 3

map