Zendaya Just Nailed Five Fierce vyzerá v jeden deň

Ako začnete deň po víchricovom rannom vymenovaní Zlatých glóbusov? So zlatou žiarou samozrejme. V štýleZendaya, ktorá sa v pondelok ráno objavila v uliciach New York City, ako keby bola na móle, v priebehu jedného dňa v piatich ohromujúcich vzhľadech v okolí mesta.

Po jej filme, Najväčší ukázač, vyzdvihla tri nominácie, vystúpila v šatách z zlatého plášťa Giuseppe di Morabito, kovový Paul Andrew stilettos podpätkov a vystrčil zlatú tašku Bieber-Davis. “Môj vlastný GOLDEN GLOBE”, šéfka Zendayy, Law Roachová, ju prekvapila v zlatom pohľade na Instagrame, čo jej ukázalo aj s čerstvou makeupovou žiarou. A to bol len začiatok show štýlu NYC.

zendaya 1211 Outfits - Embed - 2
Mireya Acierto / Getty Images

SÚVISIACE: Tu je dôkaz, že Zendaya je typ, ktorý vám povie, že máte niečo vo vašich zuboch

Po obalení jej vzhľadu dnes, Zendaya priniesla viac škvrny farby, keď vkĺzla do žiarivých, oranžových, polka-bodiek Mary Katrantzou šaty spárovaných so zodpovedajúcou bundu a pumpami Casadei. Bola to ďalšia vhodná voľba pre tlačový deň, pretože hovorila o svojej úlohe ako trapézového umelca v fantasy filme.

zendaya
Raymond Hall / Getty Images

Pre jej tretí ranný vzhľad si udržala jemné kudrlinky na boku a bez námahy odtiahla ďalší odvážny výraz. Tentokrát sa Zendaya prechádzala po ramennej prúžkovanej Stella Jean topi, ktorá bola zastrčená do vysoko pásovej oranžovej a ružovej sukne Monkey Art od značky pre jej vzhľad na Live! s Kelly & Ryan. Namiesto toho, aby zmenila svoje kopy, rozohnala rovnaké pumpy Casadei, ktoré urobila s druhou výbavou, ktorá ju doplnila rovnako dobre.

SÚVISIACE: 12 Zendaya’s Favorite Things

zendaya 1211 Outfits - Embed - 1
MediaPunch / Bauer-Griffin / Getty Images

Neskôr v tom dni herečka odvážila chladnú New York City temps v bez rukávov súbor. Vyšla v svetlo modrej kvetinovej kombinée Chloé, ktorú spárovala so svetlou hnedou koženou vestou od dizajnéra a koordinovala Pierre Hardyho podpätky. 

zendaya 1211 Outfits - Embed - 2
Mireya Acierto / Getty Images

Zendaya skončila svoj deň vo veľmi slávnostnom vzhľade. Roach vyzeral ako hviezda v žiarivom zelenom dvojitom plášti Marni, ktorý sa vyznačoval húfovitým klopou. Dokončila vzhľad čiernymi šnurovými topánkami Casadei. 

Pozrite sa 5 Pocit slávnostných v @marni a @casadeiofficial #styledbyLAW #fLAWless

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Law Roach (@luxurylaw)

Nemôžeme sa dočkať, kedy bude môcť tento módny oblečený do Zlatých glóbusov!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

92 − = 84

map