Zendaya povzbudila mladých ľudí, aby sa postavili počas jej 2017 Teen Choice Awards reči

Zendaya vedie poplatok ako jeden z najhlasnejších mladých aktivistov v Hollywoode.

Po rozprávaní proti protestom v Charlottesville počas víkendu hviezda v nedeľu večer posilnila svoje posolstvo v roku 2017 Teen Choice Awards. Spider-Man: Domov hviezda použila svoj prejav prijímania pre jej voľbu Letná filmová herečka vyhrať, aby priamo hovorila mladým ľuďom o ich moci pre lepšiu budúcnosť.

“So všetkou nespravodlivosťou a nenávisťou a všetkým, čo sa deje nielen vo svete, ale v našej krajine práve teraz, potrebujem všetkých vás mladých ľudí, potrebujem všetkých, aby ste boli vychovávaní, potrebujem počúvať, potrebujem musíte venovať pozornosť, “povedal Zendaya Len Jared.

VIDEO: 10 z najlepších Zendaya Instagrams

Povzbudila ďalšiu generáciu, aby sa postavila za to, čo verí, že je správna a proti akýmkoľvek porušeniam. “A ja potrebujem, aby ste pokračovali a pochopili, že máte hlas a je to v poriadku, keď sa uvidíte, že sa niečo deje,” povedala. “Takže sa uistite, že zostanete vzdelaní a že nechcete, aby vám ľudia povedia čo Myslíte si, že by ste mali cítiť. Pretože ste vodcovia, ste budúci vodcovia sveta, ste budúci prezidenti, budúci senátori a vy, kto vylepšíte tento svet. “

SÚVISIACE: Keď vyrastám, chcem byť Zendaya

Budeme používať silné slová Zendayy, aby sme sa celý týždeň inšpirovali.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 72 = 81

map