Zendaya úplne vyskočila, keď sa stretla s Beyoncé: “Bol som taký nerad o tom”

Zendaya úplne zabili v vizuálnom albume Beyoncé, Limonáda, ale v zákulisí, 19-ročná žena bola vystrašená nad stretnutím s jej hudobnou idolou. Speváčka, herečka a teraz návrhár obuvi povedali V štýle o tom inom svetovom zážitku.

“Bolo to doslova oškubnuté, pretože ktokoľvek, kto ma pozná, vie, že som sa od narodenia narodil Beyoncé, bol som na každom koncerte, aký kedy mal. Je to skutočná posadnutosť. Bola to česť a ja som sa rozčúlil, “povedala, keď sa objavila vo videu.

Speváčka “Formation” sa predstavila na svojom novom koncertnom zákulisí, a Zendaya povedala, že nikdy neznervóznila toľko na oslavu. “Keď prišla a povedala mi ahoj … toľko to nikdy nestratím. Bol som taký kreténik. “

Je jasné, že to bol neuveriteľný zážitok pre mladistvého, kto bude debutovať na veľkej obrazovke Spider-Man: Domov ďalší rok. Keď videozáznam premiéru začiatkom tohto roka, Zendaya odišla do spoločnosti Instagram, aby sa jej podelila o svoje albumy. “Jedna z najkrajších vecí, akú som mal niekedy česť byť mimo … Čierny. Girl. Magic, “poznamenala to fotografie.

Jedna z najkrajších vecí, akú som mal niekedy česť byť mimo … Čierna. Girl. kúzlo.

Fotografie zverejnenej Zendayou (@zendaya)

SÚVISIACE: Zendaya chce, aby vaše topánky sa cítili luxusné, aj keď nemôžete dovoliť Louboutins

Sme v úžase oba týchto talentovaných hviezd.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

13 + = 23

map