Získajte Inside Scoop na vlastnom Fallon Choker v North West

Ikona detského štýlu Severozápad vystúpil druhýkrát vo štvrtok vo vlastnom obleku. V poslednej dobe très chic batoľa bol prasknutý na ceste do baletnej triedy na sebe ružový trikot, pančucháče a mega obrovské topánky z umelého kožušiny, pretože samozrejme. Keď som bol editorom príslušenstva, oči mi šli priamo na šperky. Na jej malom krku bola šumivá malá krištáľová náhrdelník. Fotografia, ktorú táto Kim Kim Kardashian vyslala, je až na príležitostné 1,5 milióna rád.

Moja malá balerína

Fotografie vyslaná Kim Kardashian West (@ kimkardashian) na

Neskôr by som zistil, že tento kúsok bol vlastne vyrobený pre všetko od Dany Lorenza z Fallonu pred sviatkami. Lorenz poslal niekoľko možností k Kim a spol. A bola príjemne prekvapená, keď videli, že severná húpala vypredaná zbierka monarchov z Fallonu – je najmladšia osoba,.

SÚVISIACE: Obchod Rihanna a Chloé Kardashian’s Favorite Sold-Out Choker – To je konečne na sklade

“Ospravedlňujeme sa, že sme neskoro, upravoval som svoj vlastný sametový plášť FALLON.” – Severozápad # yeezy3 #yeezy #northwest #fallonchokerclub

Fotografie zverejnená @fallonjewelry

Vo štvrtok na výstave Yeezy bol celý Kardashianský klan kladom, ktorý bol výsledkom spolupráce medzi Kanye Westom a Olivierom Rousteingom z Balmaina; ale prirodzene, Sever nakrútil show. V trochu podpisovom pohľade bol sever severne monochromatický (ahm, nikdy proti rodine!) V štíhlych poteniach, nadmernej mikine, jej vernej umelé kožušinovej bunde a tenisky Vans. Samozrejme, lesklo sa na jej krku bolo ešte ďalší Fallonov.

Išla som Lorenza okamžite za lopatku. Počas niekoľkých minút (chváliť e-mail!) Mi povedala: “Bol som kontaktovaný, aby som urobil” severnej veľkosti “chokers pre možný pohľad na módny týždeň, ale to nebolo až do včera, že sme naliehavo žiadali o slonovinovú jeden. Potom, čo som videl, že celá rodina bola oblečená na tému, teraz viem prečo! “Je to najkráčajšia ozdoba v meste a veľmi dôležité vyhlásenie o každom, nieto mini fashionista.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

15 − = 13

map