Získajte Kate Moss ‘Killer štýl: Shop kusy inšpirované jej 1995 Pozrite sa nosiť teraz

Ako možno najslávnejšia supermodelka a najväčšia ikona štýlu chladnej dievčiny všetkých čias, Kate Moss ju zabije svojou lešteným vzhľadom na klasický minimalizmus 90. rokov. Rozoberáme jej vzhľad v troch jednoduchých krokoch, aby ste mohli nakupovať:

1. Začnite pomocou vyčistenej palety

Spárujte nekomplikované zjednodušené základy, ako je čierna cashmere crewneck a optická biela A-line mini, pre zarážajúcu jednoduchosť.

Pre dnešnú verziu vyskúšajte svetrovú pulóverku Everlane (120 dolárov, everlane.com) a spárujte ju so sukňou Milly bonded crêpe ($ 225; millyny.com).

kate Moss in 1995
FOTOGRAFIA VYTVORENÉ KOHU (2)

2. Pridajte geometrické príslušenstvo

V tomto prípade platí “menej je viac”. Preskočte veľké drahokamy v prospech sotva tam náušníc, ktoré odrážajú elegantnosť vášho oblečenia. Ostroň sú dokonale oslabené.

Pozrite sa na Sarah Magid šperky perleťovo pero a ružové zlaté náušnice (198 dolárov, sarahmagid.com), a pre vaše nohy ísť s Calvin Klein teľa vlasy a kožené byty (109 dolárov, macys.com).

Ak uprednostňujete rotáciu mužov, vyskúšajte Circus od Sam Edelmanovej patentovanej kože a mäkkýšov (80 dolárov, lordandtaylor.com).

kate Moss in 1995
FOTOGRAFIA VYTVORENÉHO KOHU (3); Brian Henn; Greg Marino

3. Ukončite perom z pera

90-tych rokov bolo desaťročie tmavo hnedých perí, ale dávajú aktualizácii trend: hlboké hlboké nahé vyzerajú svieže teraz na akomkoľvek tóne pleti.

Pre perfektné bozkári použite Tory Burch Lip Color v Son of a Gun ($ 32; toryburch.com).

Chcete inšpiráciu viac oblečenia? Pozrite sa na najlepší vzhľad Kate Mossa v galérii!

Pre ostatné módne príbehy, ako je tento, vyzdvihnite septembrové vydanie V štýle, k dispozícii na novinových stánkoch a pre digitálne sťahovanie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 60 = 70

map