Získajte nádhernú make-up Sarah Hyland z roku 2015 Emmys

Nemôžeme sa rozhodnúť, čo je najkrajšie: vernisáž Zac Posen z Sarah Hyland z červeného koberca Emmys v roku 2015 alebo elegantný, fialový make-up, ktorý mala na doplnenie čísla. “Sarah šaty boli perfektnou farbou na predstavenie sezóny pádu slnečnému Los Angeles,” hovorí jej make-up umelec Allan Avendaño. “Spoločnosť jej glam kolektívne rozhodla používať bohaté odtiene vrátane šperkov a nechtov, ktoré dopĺňajú jej zlatú olivovú pleť.” Vhodne Avendaño nasledoval oblek s použitím teplých fialových tónov na oči, spárovaných s čistým nahým perom. Vďaka vrstve Dior’s Prestige La Creme (405 dolárov dior.com) použila spoločnosť Pro Diorskin Star Foundation v Honey Beige ($ 50, dior.com) na vytvorenie bezprávneho plátna a potom použila Cosmopolite Illuminating Face Powder ($ 45; com) zvýrazniť. Diorskin Nude Shimmer prášok v Amber ($ 56; dior.com) pridal teplo a jemný obrys. 

SOUVISLOSTI: Emmys 2015: Všetky správy, ktoré potrebujete vedieť

Avendaño, ktorý sa presťahoval do očí, naniesol na Hylandove pokrývky základný náter a potom použil palety tieňov Eclectic a Exuberante (63 dolárov každý, dior.com), aby vytvorili drobný fajkový efekt a koncentrovali najtmavšie farby na vonkajších okrajoch. “Očné tiene boli perfektné pre tmavočervené oči a mali trikot,” hovorí. Aby sa zachovala ametystová farebná schéma, použil Diorshow Pro Liner v Pro Purple ($ 32; dior.com) namiesto tradičnej čiernej farby, potom skončil vyplnením obočie a zametaním na niekoľko veľkorysých kabátov riasenky. Avendaño skončila s láskou Dior Addict v Tailleur Bar (35 dolárov, dior.com) a pretože letné počasie nám ešte celkom neopustilo, rozšíril vrstvu St Tropez One Night Only ($ 16; sephora.com) Hylandovo ramená, chrbát a dekolt, aby zosilnili jej prirodzenú žiara.

FOTOGRAFIE: Čo všetci nosili do roku 2015 Emmys

Súvisiace video: Pozrite sa na hviezdy v akcii na červenom koberci Emmys 2015

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

84 − 81 =

map