Získajte svoju žiaru: Všetko, čo potrebujete vedieť o aplikácii kožného luminizátora

Je tu jemná čiara medzi perfektne zdokonalenou pleťou od Rihanny a príliš zdeseným povrchom, ktorý sa zdá, že spieva “Shine jasný ako moje čelo”. Aby ste sa nikdy nedostali do druhej kategórie, využili sme pomoc autora makeupu Elle Leary, ktorý spolupracuje s Kiernanom Shipkou a Holland Rodenom, aby sme mohli presne zistiť, ako používať výrobok a čo sa má vyhnúť.

Najprv to najskôr: Budete chcieť prehodnotiť všetko, čo kedysi vedeli o jeho umiestnení, aby ste boli pravdiví, namiesto použitia zvýrazňovača ako konečného dotyku, odporúča, aby ste ich používali pod základňou alebo v osvetľovacej primérovej forme. “Tým sa dosiahne realistickejší a zdravší vzhľad pleti, koncentrácia žiaru na správnych miestach a udržuje vás pri pohľade príliš zriedkavej,” hovorí nám. “Ak ste na mastnej strane, aplikujte iluminátor iba na vonkajšiu stranu tváre, vrátane vysokých bodov tváre a mosta nosa.”

Sledujte s mattifikujúcim základným náterom v strede čela, okolo nosa a v strede brady, potom pokračujte v základoch ako obvykle. Vždy sa môžete vrátiť späť a pridať ďalšiu definíciu k oblúku lúk a lícnej kosti potom, ale vyhnúť sa z vašej oblasti pod očami, strany nosa, čiary úsmevu alebo kdekoľvek inde môže luminiscer upozorniť na nedokonalosti kože.

SÚVISIACE: Toto je spôsob, ako zmeniť svoju nadáciu na jar

Všeobecne platí, že kvapalné vzorce ako zvýrazňujúca tekutina značky Chantecaille (39 USD, nordstrom.com) sú pre začínajúcich používateľov jednoduchšie, ale sú to značky s podobnými nálepkami ako Nars Multiple v Luxore ($ 39; narscosmetics.com), ktoré majú väčšiu farebnú odmenu. “Niektorí ľudia sa cítia pohodlnejšie s krémami ako palicami a tieto vzorce používam na dokončenie dotýkania,” hovorí Leary. “Tekutiny sú najjednoduchšie miešať.” Odtieň by mal dopĺňať váš prirodzený tón pleti, takže sa rozhodnete pre chladnejší alebo teplejší odtieň v závislosti na vašich podtóny — typ šperkov, ktorý lichotiví, môžete byť dobrým indikátorom — ale ak ste uviazli, zlato alebo perla- založené odtiene majú tendenciu byť celkom bezpečné. Leary odporúča produkt Becca Cosmetics Shimmering Skin Perfector v bledom zlatom alebo bielom perele ($ 41; sephora.com) ako jednu z najväčších možností a za celé dni plný lesk môže byť trochu veľa, Dior’s Glow Maximizer Primer ($ 42; nordstrom.com) a Nars ‘Light Optimizing Primer ($ 34; narscosmetics.com) môžu poskytnúť jemné zvýšenie žiarivosti.

FOTOGRAFIE: Najlepšie nahé tóny pre každý tón pleti

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 63 = 71

map