Značka Toms začala prvýkrát odovzdať oblečenie

Je to spolupráca, ktorá prináša značnú úlohu prvotine Toms, aká je obľúbená značka obuvi pre každého (viete, že pre každý predaný pár je daný nový pár dieťaťu v núdzi). Toms nielenže spolupracuje s našimi predajcami, ale aj tým, že začne s kompletnou konfekčnou konfekčnou zbierkou, ktorú čaká – je tiež filantropickou vo svojej podstate. S každým predaným odevným predmetom & Other Stories bude podporovať jeden mesiac kurzov v anglickom jazyku prostredníctvom Štipendijného fondu žien Magic Bus.

“Myslím si, že & Other Stories má pevný názor na ich hodnoty a to je niečo, čo je pre každého, s kým spolupracuje Toms, životne dôležitý,” hovorí Blake Mycoskie, zakladateľ spoločnosti Toms. “Naši partneri, vrátane Magic Bus, sú skutoční hrdinovia príbehu Toms a spolupracujeme s viac ako 100 neziskovými organizáciami na celom svete, ktorí integrujú naše dary do svojich programov a ponúkajú hlboké miestne znalosti a dopad na zem. robiť to, čo robíme bez nich. “

Podrobnosti o obchode ešte nebudú odhalené, ale to, čo vieme, spočíva v tom, že táto kolekcia zachytí základnú podstatu kalifornského životného štýlu: jednoduché, bezstarostné a jedinečné. To je dôvod, prečo sa obaja usadili na pláži Benátky pre kampaň a poklepali na model Erin Wasson, hrdý Venice Beach na mieste, aby hrali v streľbe, fotografoval Natalie Joos. A z toho, čo môžeme vidieť zo zákulisia zachytenia, bude to jedna šikovná zostava, s kožou-skimming presuny, punčoch pruhované čísla, klasické slip-ons a zlacené sandále.

& Other Stories x Toms - Blake and Erin embed
Zdvorilosť

Wasson na snímke s Mycoskie, hore.

SÚVISIACE: Pozrite sa na novú kolekciu obuvi Giuseppe Zanotti Jennifer Lopez

“Táto kolekcia spoločných laboratórií zachytáva voľný a estetický dizajn, ktorý je ľahko vytvoriť svoj vlastný. Znázornená neobvyklá a autentická silueta, ktorá obsahuje opätovne interpretované verzie niektorých štýlov klasickej obuvi Toms, “hovorí Georgine Le Toqueux, dizajnérka & Other Stories.” Toto je pozvanie na silný a pohodlný šatník plné krásnych výtlačkov a živých farieb. “

Toms x & Other Stories spolupráca bude k dispozícii vo vybraných obchodoch a na toms.com a stories.com túto jar.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

53 − = 47

map