Znovuzrodenie 21. výročia narodenia Kylie Jenner by stálo najmenej 345 000 dolárov

Vieš, kto má v banke peniaze? Kylie Jennerová.

Krása mogul a realita TV hviezda oslavila svoje 21. narodeniny vo štvrtok v L.A., pripomínajúc nám, že pre bohatých ľudí – bohatých ľudí s čistou hodnotou 900 miliónov dolárov, to je – celá svetová scéna!

Jenner a jej rodina zavreli Delilah v západnom Hollywoode na párty, že by sme dali niečo – dokonca aj naše ťažko zarobené Lip Kity – aby sme sa zúčastnili. Tam sa zdobila ako Barbie v roztomilej šaty Dundas so saténovým zábalom, zmenila sa na kombinézu s výškou 8 000 dolárov, prenikla do dospelého ihriska a privítala všetkých členov svojho klanu – vrátane Caitlina Jennera.

Ale čo by ťa stálo na lopte (hehe) ako Kylie? Pozrite sa, celebrity často dostanú veci zadarmo (hviezdy sú nie rovnako ako my!), čo znamená, že je bezpečné predpokladať, že Jenner získal pár párty gratis. Príklad? To mimoriadny výkon jej beau, Travis Scott.

Ak ste normál, ako som ja, budete musieť ušetriť veľa, veľa, veľa platiť pahýle, aby si mohli dovoliť tak nad-top-udalosť. Ako to vieme? Na základe našich internetových prieskumov sme dospeli k záveru, že narodeninovú párty Kylie Jennerovej stoja za $ 345 000.

Nižšie je rozpis toho, čo by ste museli minúť na to, aby ste získali #Lifeof Kylie.

Vybavenie

Kylie najprv prišla do dizajnu Dundas, ktorý sa podobal Barbie, a odhadujeme cenu okolo 3 000 dolárov. (Na sieti Net-a-Porter sa šaty značky pohybujú od 1,130 dolárov do 5,100 dolárov, takže 3 000 dolárov je šťastný stredný.) Neskôr sa zmenila na vlastnú kombinézu LaBourjoisie 8 000 dolárov pokrytú kryštálmi. Ona tiež mala prsteň Martin Katz ocenený v pohode 148.000 dolárov. 

Háďte pár topánok – predpokladáme, že nosila 695 dolárov čerpadiel Christian Louboutin – a vy ste priniesli celkovú sumu na 159 000 dolárov.

Kľúčové slová: Kourtney Kardashian’s Breakup Just Got Messier

t-mínus dve hodiny

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Kylie (@kyliejenner)

 

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Kylie (@kyliejenner)

Vlasy a make-up

Vieme, že Jen Atkin, kaderníčka celebrít, ktorá predtým spolupracovala s mnohými Kardashianovou sestrou a Chrissy Teigenovou, za účtovanie za účtovanie účtuje 1,100 dolárov. Hoci Kylie obliekla platinovú parochňu na večer, predpokladáme, že jej go-to wig guru Tokyo Stylez účtoval približne rovnakú sumu za svoj blonďavý vzhľad.

Hádáme, že tiež zaplatila asi 1000 dolárov za make-up rovnako, povieme, že jej celkový glam stojí 2 000 dolárov.

BIRTHDAY BEHAVIOR! BOLI VŠETKÉ OTVORENIE 21!!

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Kylie (@kyliejenner)

Miesto konania, plus nápoje a jedlo

Stranka sa konala na West Hollywood mieste Delilah’s, kde nápoje sa pohybujú od 18 dolárov za niečo základné na 30 dolárov za niečo, čo sa nazýva Champagne Papi. Čo stojí za prenájom priestoru na noc? Berúc do úvahy, že nájom v L.A. je astronomický, dajme mu výhodu pochybnosti a ísť za 7.000 dolárov, na základe odhadov z porovnateľných priestorov akcie. Nápoje a jedlo – vrátane topánky cez Kylie? Dávať osobnostiam otvorený bar a pevné predjedlá by mohli stáť niečo ako 10 000 dolárov, čo prinesie túto sumu na 17 000 dolárov.

Všetky gangy ����

Príspevok, ktorý zdieľa Khloe Kardashian (@khloesnapchats)

 

Dievča môže snívať �� # kourtneykardashian #scottdisick

Príspevok, ktorý zdieľa Khloe Kardashian (@khloesnapchats)

 

kylie narodeninovú tortu

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie Jenner (@kyliesnapchat)

Party Bavors

Priatelia pili zo žltých, ružových a zelených neónových pohárov s názvom Kylie na nich (farby pohára boli priradené na základe vášho vzťahu – žltý znamená “jediný AF”, zelený znamená “to je zložitý” a ružový význam “prijatý”), a zamestnanci mali na sebe tričká s Kylie Forbes krytu. Poháre pre každého? Budeme parku lopty, že na 300 dolárov, a košele pravdepodobne stojí asi rovnaký. Hádzať náklady na balóny – aj okolo 300 dolárov – a náklady na konfety – 200 dolárov, eh? – a povieme, že základy dekorácie sa znížili na 1 100 dolárov.

Kylie Jenner Birthday Party 3
Instagram / KhloeKardashian

Neónový znak

Bol tu neónový znak “21”, ktorý je vzrušujúci. Z rýchleho vyhľadávania Google by vás mohlo stačiť navrhnúť vlastné náklady vo výške približne 200 EUR.

kardashija hodia najlepšie strany, až po detaily

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie Jenner (@kyliesnapchat)

Ball Ball

Jenner si z ihriska odbočil a priniesol na večierok masívnu jamu. Fun! V priemere by vám to mohlo stáť medzi 800 až 1200 dolármi za jednu a keďže sa zdá, že Jenner má veľkosť troch, budeme hovoriť, že jej stojí 3 000 dolárov.

Príspevok, ktorý zdieľa Khloe Kardashian (@khloesnapchats)

Photo Booth

Po celé roky sa posádka Kardashian-Jenner obrátila na spoločnosť MirMir – spoločnosť, ktorá sa špecializuje na fotokópie pre významné udalosti celebrít – pre tie lesklé čierne a biele obrazy, ktoré vždy vidíte na ich krmivách. Mala jednu na večierku a prenájom jedného na najmenej štyri hodiny stála 2750 dolárov.

Kylie Jenner Party Embed 1
Instagram / KhloeKardashian

Portrét rodiny

Vo vnútri Delilahovej bol portrét všetkých členov Kylieho vnútorného kruhu. Žiadne slovo o tom, kto bol poverený dať to dohromady, ale ak by som bol umelcom, budem účtovať pevné $ 10,000.

Príspevok, ktorý zdieľa Khloe Kardashian (@khloesnapchats)

The Entertainers

Na večierku vystúpil Kylieho beau Travis Scott a dokonca aj komik Dave Chapelle sa postavil, aby priniesol nejaké vtipy. Dva hlavní zábavcovia v jednej noci? To je aspoň 150 000 dolárov v našej knihe.

Celkom: 345 745 USD

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

72 + = 82

map