Zoë Kravitzová o kráse, priateľstve a texte “Big Little Lies”, ktorý našťastie existuje

Zoë Kravitz je kultúrna kráľovná. Napriek tomu za posledné desaťročie vykreslila svoj vlastný kurz, schopný riadiť sa bez akéhokoľvek dynastického dramatu. To hovorí nielen o svojom talentu, ale aj o schopnosti prechádzať sa jej umením a jej kariérou, tak ako videl jej rodičia, Lisa Bonet a Lenny Kravitz. V týchto dňoch bola Kravitz zaneprázdnená svojim novým nezávislým tajomstvom (Blíženci), pripravuje sa na druhé album svojho kapely Lolawolfa (vyčkáva neskôr v tomto roku), nakrúcanie druhej sezóny HBO juggernaut Veľké malé klamstvá, a slúžil ako globálny veľvyslanec makeupu YSL Beauté. Je to docela dobrý spôsob, ako 29-ročná mladá žena obohatila to, čo bolo v jej živote definujúce desaťročie. Takže pre ňu V štýle pokryť príbeh, mysleli sme si, že by bolo zaujímavé, keby sa jej rozprávala s niekým, kto videl, že vývoj je blízko. Vstúpte do svojho otca, herečka Marisa Tomei. Dvojica sa v začiatku marca posadila v Kravitzovom domove L.A., aby sa rozprávali o veku, o obnovovacej sile sáun a o dôležitosti hľadania svojho kmeňa.

Marisa Tomei: Ahoj miláčik.

Zöe Kravitz: Ahoj, Godmama.

MT: Aww. Poznávam vás od chvíle, keď ste mali malé dieťa.

súvisiace: Laura Dern zdieľa prvý pohľad na ňu a Reese Witherspoon zo súboru Veľký malý Lži 2. sezóna

Kravitz v košieľku, košeli a maske značky Dior Haute Couture. Fotografoval Anthony Maule.

ZK: Je to smiešne, pretože Jillian – môj manažér a drahý priateľ z nás obaja – práve teraz povedal: “Toto je tak skvelé, pretože ste sa už 30 rokov poznali,” a ja som bol rád, “aha!“[Kravitz sa stane 30 neskôr v tomto roku.] Nikdy som si nedávno nikdy neuvažoval o veku.

MT: Spomínam si, že keď mi bolo 30, pracujem veľa. Myslím, intenzívne.

ZK: Áno, chcem byť najproduktívnejší, aký som kedy bol. V posledných rokoch som pracoval veľa, ale teraz mám pocit istoty ako umelca a majú viac príležitostí. Mám šancu urobiť umenie zhora. Vo vašom začiatku dvadsiateho storočia to všetko vyzeráte – vy ste ako pes s veľkými labkami. A čakáte na ľudí, aby vám otvorili brány. Teraz sú otvorené. Takže sa cítim naozaj nadšený pre ďalších 10 rokov svojho života.

MT: Vidieť, ako si kultivujete svoj vlastný štýl a sledujete, ako sa pohybujete celým svetom, keď vyrastiete – len držte viac toho, kto ste a vstúpte do seba. Všimol som si to tak veľmi, keď ste prišli navštíviť mňa v hre [Ako prekročiť šťastné manželstvo] minulý rok. Bol som rád, “Bože, je to v novej fáze – a úplne nová fáze módy a krásy taky.” Len keď som si myslela, že sa nedá dosiahnuť viac nádhernej.

SÚVISIACE: Marisa Tomei o hraní Pavúčí mužJe “Sexy teta May” a Going Topless na fotoaparáte

Kravitz v Saint Laurent Anthony Vaccarello šaty s obručami Marla Aaron a krúžky Tiffany & Co. Fotografoval Anthony Maule.

ZK: Cítim sa viac v tele. Krása je toľko, čo je vo vnútri, ako Hallmark-y, ako to môže znieť.

MT: Vy ste vyrastali, keď ste vedeli, že – alebo ste sa naučili. A viem, pretože som s tvojou mamou najlepší priateľ a to je niečo, čo ma tiež učil. Aké boli vaše nové zjavenia, keď ste vstúpili do vášho tela?

ZK: Nuž, aj keď som sa to učila, vždy som sa necítila krásne vo vnútri alebo vonku. Musel som prejsť fázami, kde som sa mal snažiť nájsť.

MT: Ako si to spravil?

ZK: Hm, ja som stále robiť to [smiech].

MT: Myslím, že sa pýtam, pretože to stále robím!

ZK: Všetci to stále robíme. Len sa snažím počúvať moje telo, ducha a srdce a všimnem si, keď sa necítim dobre. A keď sa to stane, posuniem svoju energiu alebo môj pohľad.

MT: Správne počúvajte vnútorné hlasy a venujte pozornosť aj vonkajším veciam.

SÚVISIACE: Ako vlastniť svoje hovno a získať čo chcete, podľa Ellen Pompea

Kravitz v šatách Chanel Haute Couture, závoj a rukavice s obručami Marla Aaron. Fotografoval Anthony Maule.

ZK: Je to všetko spojené. Čo čítam, čo počúvam, s kým som s tebou, s tým, čo mám jesť, čo vlastne hovorím v mojej hlave? Nemalo by to byť boj, ale konštantný odliv a tok. Prihlásite sa a vyskúšate.

MT: Áno, potrebujete aj pokladne. A tým mám na mysli viac času na hranie alebo viac, že ​​nie je tak ťažké na seba. Cestujete toľko. Existujú veci, ktoré robíte, aby ste pocit, že ste znovu v tele, keď nie ste doma?

ZK: Parné miestnosti sú ako moje obľúbené miesta vôbec. Pre mňa, kúpele nie sú pre to, aby si nechty urobil. Chcem to vyčerpať. Mám parný kúpeľ v mojom dome, pretože sa mi to cíti tak dobre. Keď som v L.A., idem do kúpeľov v Kórei a strávim tam hodiny, kedy sa to vyčerpá a pohybuje sa energiou.

MT: Pustite to.

ZK: Presne tak. Takže ak cestujem alebo sa cítim fyzicky, je to zvyčajne prvá vec, ktorú robím.

Súvisiace články: Laura Dernová o tom, ako muži v Hollywoodu dokážu podporiť čas

Kravitz vo veste Row, šaty a hlavice. Fotografoval Anthony Maule.

MT: Jasné, aj ja. Som veľký do infračervenej sauny a potom sa dostanem von do prírody. Trochu súvisí s týmito druhmi rituálov, V štýle poukazuje na to, že obaja máme tetovanie očí. Ako vidíte tetovanie ako prejav krásy??

ZK: Myslím, že skutočnosť, že sú trvalé, je taká nádherná vec. Je to hlboký spôsob, ako sa ozdobiť sám sebou a myslím, že sú krásne esteticky. Aj keď dostanete zlé tetovanie, je to ako … tam ste boli v tom čase.

MT: Stalo sa mi to, a ja som bola s tvojou matkou (smeje sa)! Nepovedal by som, že to bola moja najlepšia hodina.

ZK: Myslím, že dekorácia je krásna a zrejme sa chystáte získať tetovanie na miestach, kde sa cítite pohodlne alebo na miesta, ktoré chcete zdôrazniť, aj keď je to len pre seba alebo pre svojho partnera. Je tu niečo, čo sa tak cíti tak nádherne staré, čo sa mi páči.

VIDEO: Zoe Kravitz: Je to cool?

MT: Keď poviete “staroveké”, myslím, že myslím na arganový olej. Sú nejaké oleje, ktoré sa vám páčia??

ZK: Kokosový olej je krásny, ako to cíti a cíti. Milujem myšlienku vložiť niečo na tvoje telo, ktoré by si mohol jesť a to voní ako košíčky … pretože dievčatá majú mať vôňu ako košíčky (smiech). Je to moja najobľúbenejšia vec na svete, kokosový olej.

MT: Takže pokiaľ ide o prácu, máte film Blíženci a vaša kapela Lolawolf sa chystá vydávať nové album. Spýtajú sa vás ľudia, ak chcete, aby hudba konala? Ľudia sa ma vždy pýtajú na divadlo a film, a mám pocit, že sa viac živia, než súťažiť.

ZK: Je to tak smiešne, pretože v dávnych dobách to bolo ako spev a tanec a divadlo a film – to bolo naozaj všetko súčasťou toho istého vecí a museli ste urobiť všetko. Teraz sú ako: “Počkajte, robíte obe tieto veci. Ktorému sa vám páči viac? “Ako keby ste sa museli rozhodnúť. Kŕmia sa navzájom – to je tak krásny spôsob, ako to povedať. Naučím sa toľko o tom, kto som ako umelec pri každom písaní piesne a môžem použiť ten istý nápad, keď dostanem skript.

súvisiace: Angelina Jolie raz farebné vlasy s ostré

Kravitz v maison Margiela Artisanal navrhnutý John Galliano bustier a šaty. Fotografoval Anthony Maule.

MT: Máte podporný systém, ktorý vás udržal a pomohol vám prechádzať tým, ako vyrastáte?

ZK: Ja to robím. Myslím, že som vyrastal s úžasným podporným systémom. Ste súčasťou toho! Moja matka sa vždy obklopila s fantastickými ženami, ktoré mi od útleho veku venovali takú úžasnú pozornosť. Myslím si, že som takýmto spôsobom prijatý inými ženami mi umožnil byť otvorený vzťahom ako môj vlastný. A tiež mať svoje vlastné vzťahy s vami všetkými.

MT: Je to tak aj pre mňa zábavné, Zoe je tu a vyrastá! Mám nového priateľa.

ZK: Áno, učíme sa, kto sme obaja ako dvaja ľudia. Stretla som toľko nádherných žien, konkrétne moje kamaráti Veľké malé klamstvá. Naozaj sa mi stali podporným systémom a dúfam, že som pre nich urobil to isté. Predtým, ako sme vedeli, že sa vraciame na druhú sezónu, zostali sme v textoch s dotykovou skupinou a e-mailmi a podobne. A ja som hovoril s [Reuters], ktorá sa stala jedným z mojich najdrahších priateľov, o toľkých aspektoch môjho života. Je to taká inteligentná podnikateľka, takže som jej poslal svoje nápady a skripty a ona ich číta a dáva mi spätnú väzbu. Je to tak úžasné mať ženy vo vašom živote, ktoré sú súčasťou priemyslu a ktoré ste vyrastali pozorovaním a obdivovaním … a teraz vám dávajú rady a povzbudzujú vás, aby ste pokračovali a rozvíjali svoje projekty, vaše sny, a seba.

SÚVISIACE: Nevzdávaj sa Demi Lovato “Zlá dievča” – Len to hovorí

TK
Kravitz v Philip Treacy pre klobúk Valentino Haute Couture. Marla Aaron obruče. Všetky ostatné náušnice, jej vlastné. Tiffany a spol. Fotografoval Anthony Maule / Artists + Company.

MT: Jednota medzi ženami jednoducho mení všetko. Vždy mi pomohol nájsť svoj hlas a pozdvihnúť umelecký zážitok.

ZK: Zdvihnite svet, a preto si myslím, že ľudia sa nás snažili zastaviť (smiech).

MT: Je to príliš silné. Je to naozaj pravda.

ZK: Cítim to. Verím tomu. Keď sa stretneme, cítime okamžite energiu. Všetci sme vyrastali v kultúre, kde sme sa naučili, aby sme navzájom bojovali za prácou a pozornosťou zameranou na mužov. Skutočnosť, že máme konkurovať z hľadiska toho, kto je najkrajšie – to je to problém pre túto krásu problém! Naučili sme sa, aby sme navzájom vzďaľovali. Ale každý vyzerá ešte krajší, keď sa zbavíme myšlienky, že sa musíme postaviť proti sebe. Každý sa dostane do iskrenia. Chcem byť príkladom človeka vo svete, ktorý je sám sebou.

MT: Autenticita je protijedou pre toxicitu.

ZK: Najmä s prezidentom, ktorý neustále vyráža kecy. [Autenticita] je ako saunový efekt – pot, ktorý hovno von.

Fotograf: Anthony Maule. Módny redaktor: Andrew Mukamal. Vlasy: Nikki Nelms pre krásu Impaq. Makeup: Nina Park pre spoločnosť The Wall Group. Manikúra: Casey Herman pre The Wall Group.

Pre ďalšie príbehy, ako je tento, vyzdvihnúť máj vydanie V štýle, k dispozícii na novinových stánkoch a na digitálne prevzatie 13. apríla.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 4

map