Zoe Saldana hovorí, že sa nemohla zúčastniť na konkurze pre niektoré vedúce role filmu, pretože jej rasy

Zatiaľ čo Zoe Saldana môže byť jedným z najznámejších herečiek v tomto odvetví, s hlavnými úlohami Avengers, Star Trek, a avatar, nebolo to vždy jednoduchá cesta k tomu, aby sme sa dostali do súčasnej úrovne slávy. 

V novom rozhovore s porter, hviezda vysvetľuje, ako sa farba jej kože zdala byť prekážkou už v jej kariére. “Pokaždé, keď som čítal scenár, aj keby to bol časový úsek, čítal som ho, keď som si myslel, že sa chystám ísť za vedúcou úlohou,” povedala. “Až kým nebudem naraziť na zavedenie podporného čo som si uvedomila, “Oh.” Nemal som ani možnosť pokúsiť sa získať túto hlavnú úlohu, pretože “chcú ísť z tradičných dôvodov”, povedal by som, že hovorí od mojich agentov a myslí si: A čo mňa je netradičný? “Bola to veľmi ťažká tableta na prehltnutie.”

TK
Zdvorilosť

Saldana, ktorá sa narodila v New Jersey, je zmesou pretekov (jej matka je Puerto Rican, zatiaľ čo jej otec pochádza z Dominikánčiny), ale je bezpochyby Američanom – ide o bod, ktorý jazdí doma v jej úprimnom rozhovore s publikáciou. 

“V mojej krajine, kde som od piatich rokov prisľúbila vernosť každý deň, aby mi bolo povedané, že keď sa snažím sledovať môj americký sen, že nie som tradičný Američan, bolo veľmi zraniteľné,” dodala.

SOUVISLOSTI: Zoe Saldana sa zaviazala zvýšiť svojich dvoch synov, aby sa stali “mimoriadnymi mužmi”

“Nikdy neprijmem, že nie som tradičný nič. Pochádzam z miesta, odkiaľ prichádzam, nemôžem to zmeniť, a ty pochádzaš odkiaľ pochádzaš. Ale ak mi poviete, že odkiaľ pochádzate, je to jediné správne miesto, a preto nezodpovedá tejto tradičnej plesni, len jasne uveďte, že ste ten, kto je zle. Pretože všetko o mne a odkiaľ pochádzam je rovnako správne. ” 

Momentka troch sa aktívne pokúša zmeniť toto vnímanie a spustila svoju vlastnú mediálnu spoločnosť so svojím manželom, Marcom Peregom, s názvom BESE. “Chcem, aby americký príbeh pokračoval, len chcem, aby sa postavy menili,” vysvetľuje. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

80 − 79 =

map