Zombie Apokalypsa rodina povie Ellen DeGeneres Všetko o tej vírusovej žart

Keď video začalo víkendom tento týždeň dvoch bratov, ktoré presvedčili svoju sestru, že prišla apokalypsa zombie – keď bola vysoká na anestéziu z chirurgie zubov múdrosti – bolo len otázkou času, kým Ellen DeGeneres pozval láskyplnú rodinu Phillipsovcov na jej show.

Millicent, 17 a jej starší bratia Cabot a Barrett sa objavili Výstava Ellen DeGeneres dnes a sú rovnako zábavné v rozkošnom klipu. Millicentová odhalila, že mala problémy so svojimi bratmi, aby videla klip na YouTube, ale keď si uvedomila, že to môže DeGeneres vidieť, dala to výstrel. “Tak ako sa nikdy nestane,” mysleli si jej bratia.

“Povedali mi, že to budú filmovať,” povedal Millicent. “Myslel som, že mi možno povedzú niečo hlúpe alebo niečo. Neuvedomil som si, že ma budú presvedčiť, že môj svet sa rozpadol. “

Jej milujúci starší bratia šli do komplikovanej dĺžky, aby odtiahli žart, dostali zubára, zubných asistentov a dokonca aj svoju matku. “Je to príliš ochotná zapojiť sa,” vtipkovali, a čo vidíme v teraz vírusovom videu? “Millicentova mama a brat Barrett konali za zákulisím, čo jej ešte viac motivovalo k panike.

“Sú doslova vonku, ako napríklad vrhnúť boxy do áut. Oni len šprintá cez predný dvor, “povedala.

Sledujte plné video vyššie a dozviete sa viac o zábavnom videu a drobné darčeky, ktoré DeGeneres daroval rodine.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

45 − 38 =

map