Zooey Deschanel vysvetľuje, čo sa stane, keď filmuje na tej istej loty ako jej sestra Emily

Zooey Deschanel a jej sestra Emily Deschanel sú pre hollywoodskych súrodencov veľmi blízko. V skutočnosti dosť doslova. Spievala herečka-speváčka Neskorá noc vo štvrtok, kde odhalila, že nielen je Nové dievča nastaviť a ostatky nastaviť na rovnakú časť, ale niekedy dostanú rovnakých návštevníkov celebrít.

Deschanel, ktorá sa v podpisovom štýle zdala krásna ako vždy, zdieľa príbeh s hostiteľom Sethom Meyersom, v ktorom sa basketbalový veľký Kobe Bryant zastavil Nové dievča nastaviť, veľa na jej prekvapenie. “Bolo to trochu divné, pretože by som nehádal, že bude našim publikom,” povedala. Ale, ako sa ukázalo, Bryant navštívil niekoľko setov toho dňa, vrátane ostatky kde sa nachádzajú jej sestry.

FOTOGRAFIE: Zooey Deschanel to najlepšie vyzerá niekedy

Zatiaľ čo Meyers popraskal, že Bryan spočiatku dostal “zlé” Deschanel počas svojej cesty do lotérie, herečka mala inú teóriu o tom, prečo športovec navštívil obidve: “Mám rád tých Deschanelov toľko, navštívim druhú nastaviť … je to jedno výhodné miesto! “

Sledujte Deschanel spomenúť na celú súrodenskú príbeh vo vyššie uvedenom videu!

SÚVISIACE: Zooey Deschanel odhaľuje svoju obľúbenú vec na Instagram

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

68 + = 73

map