Zoom Saldana je nové dieťa tu! A je to chlapec!

Čo je možno najviac rozkošný spravodajský deň dňa, Zoe Saldana oslavuje narodenie svojho tretieho dieťaťa v sladkej pozícii Instagram. Je to chlapec pre Saldanu a manžel Marco Perego, čo znamená, že celkom tri malé chlapce pre páry Saldana sú preč. “# threeboys … oh chlapče!” Strážcovia galaxie Zv. 2 herečka napísala v jej titulku Insta. 

Marco a ja sme nadšení, aby sme zdieľali správy o narodení nášho syna Zena. Nemohli sme sa cítiť viac požehnaní s novým prírastkom do našej rodiny. # threeboys … oh boy! “

Príspevok, ktorý zdieľa Zoe Saldana (@zoesaldana)

Hrdý rodičia vymenovali svojho najnovšieho syna Zena a on je videný lenoší so svojimi veľkými bratmi, dvoma dvojročními Cy Aridiom a Bowie Ezio, ktorí sa zdajú byť prispôsobení svojim rolám pekne.

VIDEO: Zoe Saldana na jej dvojčiat a pracujúca mama

 

“Marco a ja sme nadšení, aby sme zdieľali novinky o narodení nášho syna Zena,” tiež napísala Saldana na všetkých miestach, ktoré vyvolávajú. “Nemohli sme sa cítiť viac požehnaní s novým prírastkom do našej rodiny.” Taktiež: Môžeme hovoriť o vlniach na Cy a Bowie?

Zaujímavé: Zoe Saldana Má romantickú správu pre manželku Marco Perego

Tu je nádej, že Zen je požehnaný rodinnými vlasmi. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 70 = 76

map