Zoznámte sa s 18-rok-starý kráľovský Vzhľadom na modeling sveta Storm

Princ Harry môže byť mimo trhu, ale je tu nový oprávnený kráľovský bakalár, aby sa zmietol. 18-ročný kniežaťa Nikolai z Dánska sa práve zlomil na modelovú scénu a spravodlivé varovanie, tieto obrázky by vás mohli stať slabými v kolenách.

Teen nedávno podpísal s Scoop Models vo svojej domovskej krajine a agentúra uverejnila tieto nádherné zábery svojej nedávnej akvizície. “Rozhodnutie bolo prijaté pred chvíľou s podporou a povzbudením jeho rodičov. Podpísal sa s Scoop Models Dánsko a boli agentúrou, ktorá navrhla princa Nikolaiho “povedal agentúre agentúry Scoop Models Bente Lundquist V štýle vo vyhlásení.

P R I N C E N I KO L A I �� Nové úžasné zábery, ktoré zastreli @ marcovanrijt ��styled @mayasoulpaustian �� Vlasy a make-up podľa @makeupbystine_rr �� # Scoopmodels #princenikolai

Príspevok zdieľaný SCOOP MODELS zo Škandinávie (@scoopmodels)

A nielen robí redakčný výstrel. Nikolaj šiel na svoju prvú módnu prehliadku počas týždňa módy v Londýne a on bol prírodný na pristávacej dráhe. Výstava bola mimoriadne zmysluplná, pretože to bola posledná kolekcia Christophera Baileyho s touto značkou a princ sa s ňou zaobchádzal ako s profesionálom.

princ Nikolai Burberry Runway
Estrop / Getty Images

“HH princovi Nikolaovi bola ponúknutá jedinečná príležitosť zúčastniť sa na móle v poslednej módnej prehliadke hlavného kreatívneho dôstojníka Christophera Baileyho v House of Burberry,” povedal Lundquist V štýle.

Burberry uviedla, že je “potešené, že princ Nikolaj z Dánska bude prechádzať na dnešnej dráhe, ktorá predstavuje značný okamih pre značku.”

VIDEO: Meghan Markle hovorí, že princ Harry je tiež feministkou

Stavíme sa na tom, že sa chystáme vidieť oveľa viac tejto peknej kráľovskej na pristávacej dráhe, takže sme všetko zhromaždili, aby sme vedeli o princípe modelovania.

1. Je šiestym v súlade s dánskym trónom.

Nikolaj je syn kniežaťa Joachima a jeho bývalá manželka Alexandra, grófka z Frederiksborgu. Princ Joachim je mladším synom kráľovnej Margrethe II – jeho brat Frederik, korunný princ Dánska, je prvý v súlade s trónom.

Nikolaiovi rodičia oznámili odlúčenie v roku 2004 a rozvod bol konečný o rok neskôr. Princ Joachim sa odvtedy znovu oženil s princeznou Mariou z Dánska. Alexandra sa znova oženil s Martinom Jørgensenom a pár sa odvtedy rozviedol.

PRÍSLUŠNÁ: Princezná Diana je Look-Alike Niece bola breakout model tejto módnej prehliadky

2. V podstate bol oslobodený od kráľovských povinností.

Na rozdiel od princa Williama a kniežaťa Harryho z Veľkej Británie bol princ Nikolaj omylom od otca oslobodený od kráľovských povinností, a preto je schopný vykonávať kariéru v modelovaní. Minulý rok princ Joachim povedal dánskemu spravodajskému oddeleniu Billed-Bladet, že Nikolai “by nemal byť nútený do niečoho. Budúca budúcnosť Nikolaiho sa uskutoční úplne na základe vlastného plánu. “

3. Neoprávňuje ani korunu.

Knieža Nikolai bol finančne odrezaný z kráľovskej rodiny, hoci jeho rodičia ho podporia prostredníctvom svojho vzdelania.

4. Kráľovná hodila svoju oslavu 18. narodenín na jachte.

Princ Nikolaj oslavoval oslavy narodenín v štýle a zúčastnil sa roľejskej jachty Dannebrog s kráľovnou Margrethe. Docela baller.

princ Nikolai of Denmark
Ole Jensen – Corbis / Corbis cez Getty Images

5. Miluje domácu hudbu.

Podľa W, Prvý album, ktorý vždy počúval, bol Justin Timberlake FutureSex / LoveSounds. Jeho obľúbenou piesňou je Matomov remix Notorious B.I.G. a Ja Rule “Stará vec späť”, a to údajne robí ho “veľmi šťastný.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

47 − = 46

map