Zoznámte sa s G.E.M. (Taylor Swift v Číne) a všetky chladné veci, ktoré urobila

zísť Gloria Tang Shi-Wingová, jedna z najväčších mien v ázijskom hudobnom priemysle, ktorá si zaslúžila pozornosť na to, aby sa dostala do americkej scény. 24-ročná speváčka je lepšie známe jej javiskom GEM, skratka pre Get Everybody Moving, ktorú si vybrala v nádeji inšpirovať ľudí svojou hudbou, “aby sa dostali do pohybu a prenasledovali svoje sny”, rovnako ako Beyonce, Mariah Carey, Whitney Houston a Christina Aguilera urobila pre ňu. 

So sociálnymi médiami po tklobúk klesá niekde v miliónoch a rozvrh, ktorý je nabitý dátumom turné, G.E.M. bol nazvaný “Taylor Swift of China”. “Je to taký kompliment,” hovorí o porovnaní. “Možno je to preto, že sme obaja dievčatá, obaja hráme nástroje a píšeme vlastnú hudbu.” 

Ale talentovaná, čínska popová hviezda môže mať svoju vlastnú. Začala spievať vo veku troch rokov, začala hrať na klavíri už štyri roky (hrá tiež na gitaru a bicie) a odstránila svoj prvý EP na 17. A pre niekoho, kto strávil prakticky celý svoj život v centre pozornosti, prekvapivo na zem. Jej bublina osobnosť a roztomilý quirks (jej obľúbená americká reštaurácia je Chipotle a jej vinným potešením je arašidové maslo) nás úplne vyhrali. 

G.E.M. je v meste, aby prvýkrát navštívila New York Fashion Week, a využili sme príležitosť posadiť sa hviezdou. Takéto jedlo: vo veku 24 rokov je už viac ako niekoľko ľudí v živote. Nižšie uvádzame najkrajšie veci, ktoré urobila a i chladnejšie veci, ktoré má v obchode. 

1. Teraz dokončila prehliadku 64 relácií po Číne. Ako sa pripravuje na svoje zájazdy? “Pôjdem do posilňovne veľa, skoro každý deň, pijem veľa vody a som opatrný, čo mám,” hovorí. “Pred show som zvyčajne obrátil Rihannu, aby ma previedla.” 

2. A ona smeruje do Severnej Ameriky. G.E.M. sa budú konať v novembri v Chicagu, Los Angeles, New Yorku, San Jose a Kanade. 

3. Spievala na hornom vrchole JungFrau vo Švajčiarsku. “Mala som dych,” hovorí, pripomínajúc udalosť Tag Heuer ako najkrajšie miesto, na akú kedy vystúpila. “Spieval som” niekedy budem lietať “a díval som sa na neobmedzené oblohy a hory a mal som slzy v mojich očiach.” GME je globálny veľvyslanec značky a má zbierku 300 Tag Heuer hodinky. 

4. Budúci rok bude herectvo vo vesmíre. Áno, to je správne. Svoju veľvyslancovi značiek oslovila americká súkromná vesmírna spoločnosť XCOR. Podrobnosti nebolo vyčerpané, ale G.E.M. súhlasil s lietaním a dúfam, že vykoná dve skladby, ktoré budú vysielané naživo na Zemi. 

5. Je na dvoch realitných televíznych reláciách. V minulom roku bola súťažiacim na čínskej speváckej reality show “I Am Singer” a tento rok je ako hosťujúci sudca na “The Voice of China”. “Je úžasné,” hovorí. “Vlastne som sa od týchto talentovaných spevákov veľa naučil. Je to dosť smiešne, že mi hovoria Coach, aj keď som najmladší.”

6. Hraje v animovanom filme očarujúce (v roku 2016 zasiahnuté divadlom) s Demi Lovato, Avril Lavigne a Ashley Tisdale. Hraje Šípkovú krásu a ona bude nahrávať pieseň s ostatnými napísanými Fall Out Boy. “Celá skúsenosť je fenomenálna,” hovorí. “Bude to moja prvá pieseň v angličtine. Som dosť nervózny.”

7. Prvýkrát navštevuje New York Fashion Week. Jej prvou výstavou bola výstava jari / leta 2016 Diane von Furstenberg. Iní podľa plánu: premiéra filmu Jeremy Scottovej (“Ja sa budem obliekať, takže som naozaj nadšený”, hovorí sa) a show DKNY. “Je to môj prvý módny týždeň a hľadám inšpiráciu pre moju skriňu,” vysvetľuje. Je vôbec nervózna v NYFW? “Nie, vôbec nie – ja sa tam pozerám,” zasmeje sa.

Pre viac informácií o G.E.M., počúvajte jej nový singel “Heartbeat”, ktorý napísala po nedávnom záchvate srdca a čelia online zvesti. “Napísala som túto pieseň, aby som povzbudila, aby som sa znova postavila,” hovorí. “Dúfam, že táto pieseň bude povzbudzovať iných ľudí, bez ohľadu na to, či čelia kybernetickému šikanovaniu alebo akémukoľvek šikanovaniu v ich živote.” Nový tlkot srdca znamená nový začiatok.

SÚVISIACE: Pozrite sa na všetkých hostí Taylora Swifta z roku 1989, ktorí sa zúčastnia turné po svete

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 5 =

map