Zoznámte sa s Isla, rozkošný 2016 Gerber Baby

Tvorba nadpisov sa stáva mladším a mladším!

Po agresívnom a bolestivo roztomilej prehliadke po celých Spojených štátoch bola 7 mesiacov stará Isla korunovaná v roku 2016 Gerberom Baby, čím zvíťazila viac ako 170 000 nádejných malých. Široký okamih je z Troy, Mich. A miluje čítanie, skákanie a hranie peek-a-boo so svojimi rodičmi, Graysonom a Rachaelom..

Tak čo Isla upúta pozornosť mladých milujúcich sudcov na Gerberovi? V predloženom obraze miláčikov (Pozri vyššie), nielenže bliká ultra široký úsmev, ale aj priamym očným kontaktom s fotoaparátom, položí ruku na bradu a hádže jej hnedé zámky s jemnosťou profesionálneho modelu – dokonalou kombináciou vlastností, ktoré Gerber hľadá. Tiež splnila vekovú požiadavku na súťaž, ktorá iba recenzie príliš roztomilých snímok detí od 1 dňa a starších ako 48 mesiacov.

“Nemáme žiadne okamžité plány na to, aby sme ju mohli modelovať, ale kto vie,” povedali jej rodičia CNN. Zatiaľ čo Isla nenahradí kultové dieťa, ktoré sa nachádza na obaloch spoločnosti Gerber, bude uznávaná ako “spokesbaby” značky. Takisto dostane peniaze vo výške 50 000 dolárov, ktoré jej rodičia vyplatia na splácanie niektorých dlhov, čím ušetria budúce úspory svojich detí (Isla má staršiu sestru Nora) a charitatívne príčiny.

TÝKAJÚCE SA: Tyra Banks je teraz mama! Zistite jej “Miracle” Baby’s Name

Navštívte stránku gerber.promo.eprize.com, kde si môžete prečítať viac o výhre a pozrieť sa na usmievavých tvárach šiestich milých stávkových hráčov.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 1

map