Zoznámte sa s London Scout, najviac štýlovým dieťaťom vo všetkom N.Y.C.

London Scout je jedno chladné dievča. Ona je trend-setter, nosí najlepších dizajnérov a zúčastňuje sa výstrelov v časopise. Ona preháňa dláždené uličky jej Brooklynského štvrte, kde neodmysliteľne ukrýva reflektor z mnohých hviezd v uliciach. Model je prírodná pred kamerou a letí po celej krajine, aby bola fotografovaná a zúčastnila sa udalostí. Ona skáče tutu a bojové topánky ako nikto, koho ste kedy videli. Sakra, dokonca má korunu. Oh, a spomenul som, že je len 3?

prieskumník The City Embed
Zdvorilosť

 

DANIÉ DARČEKY Inšpirované štýlom Rocker-Mama od Gwena Stefaniho

Ako hviezda populárneho blogu Scout The City, táto mini móda maven berie internet búrkou, čo nie je prekvapením, keď vidíme, že všetci jednoducho nemôžeme dostať dosť roztomilých pamiatok v Londýne. S takmer 90 000 stúpencami Instagram, Londýnom a jej mamou, Sai De Silva (na obrázku vyššie), aby ste mali pohľad na jej život s deťmi. De Silva hovorí, že spustila skautské mesto, pretože v štýlových štýlových detských blogoch bola obrovská prázdnota a cítila, že ona a Londýn môžu mať pozitívny vplyv na inšpiráciu mamičiek i dcér. De Silva tiež miluje čítaným moderným a elegantným dizajnérom detských značiek, ako je Mainio Clothing z Fínska a Sons + Daughters eyewear z Kanady.

Názov blogu bol trochu nevýrazný. Keď Londýn nereaguje na svoje krstné meno, často odpovie na skauta. (De Silva zistí, že Scout je vždy na trochu zábavy!) Narodený v Montreale, Londýn je v súčasnej dobe vyrastal v De Silva stomping dôvodov N.Y.C. Takže aké sú niektoré z ich obľúbených miest v New Yorku? Môžete si ich stretnúť s priateľmi v Soho House, brunching v Bergdorfs, hrať v Brooklyn Bridge Park, skúšať nové jedlo v Smorgasburg, alebo smerujúce do Montauk sa dostať preč od toho všetkého. Bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú, je jasné, že toto dynamické módne duo preberá štýl mamičky a ja na úplne novú úroveň.

SÚVISIACE: Prečo je to Jumpsuit, akú bude mať každá nová mama

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

42 − = 32

map