Zoznámte sa s manželkou, ktorá spravuje Snapchat účet Michelle Obamovej

Premýšľali ste niekedy o tom, ako môže láska so sociálnymi médiami získať prácu v Bielom dome?

Kelsey Donohueová, ktorá je asistentkou tlačového tajomníka Michelle Obamovej, sa stala realitou. Mladá žena nosí ve svojej kariére veľa klobúkov, ale jedným z jej najobľúbenejších úloh je správa účtu Snapchatovej prvej dámy.

“Najviac neočakávanou časťou mojej práce som si myslela, koľko kreativity bolo v tejto kancelárii, v Bielom dome je toľko skvelého obsahu a to je to, na čo vždy hľadám,” povedala v rozhovore pre HelloGiggles. “Všetci vždy myslíme na politiku a Washington ako na túto veľmi zúfalú vládu, pretože by sme mohli vidieť, že [Snapchat] by mohol byť strategickou platformou, ktorú by sme mohli použiť aj my, a odlievame závesy z Bieleho domu. jeden deň, keď to urobím, je to veľa zábavy. “

Pokiaľ ide o kariérovú radu, najlepšie, odkiaľ prišla (bez prekvapenia!) Sama FLOTUS. “Povedala niečo, čo so mnou naozaj rezonovalo a je to o tom, že zostanete autentické pre seba,” povedal Donohue. “Že bez ohľadu na to, čo robíte, môžete byť šťastní a nájsť vášeň vo svojej práci, pokiaľ zostanete autentický pre seba.”

SÚVISIACE: Pokúste sa neroztrhnúť sledovanie emotívneho konečného prejavu spoločnosti FLOTUS

Sledujte vyššie uvedené video, aby ste si pozreli celý rozhovor s Donohue.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

87 − 84 =

map