Zoznámte sa so žralokmi v hlbokom konci, Indie Rock Band, ktorý je vážne ovplyvnený žralokmi

Väčšina hudobníkov potvrdí, že hľadanie názvu kapely nie je jednoduché. Chcete nájsť niečo jedinečné a chytľavé – a čo je najdôležitejšie, ten, ktorý príde pomerne rýchlo, keď ho vyhľadáte v službe Google. Takže keď sme prvýkrát počuli o Austinskej indicko-rockovej skupine Sharks v Deep End, boli sme určite zaujatí ich výberom monikera. Keď vidíme, ako Shark týždeň odštartuje tento víkend, požiadali sme ich, aby prepadli V štýle HQ hovoriť o svojich obľúbených nerozumných rybách a ich novom albume, vhodne s názvom Killin ‘Machine. Tu je výňatok z našej rozhovoru.

Povedz nám príbeh, ktorý stojí za tvojim pseudonymom.
Tucker Jameson: Detský strach. Naučila som sa plávať a vždy som si myslela, že tam sú žraloky na hlbokom konci, lebo slnko bude pod plachtami na hlbokom konci bazéna vrhnúť dlhé tiene. Je to ľahostajnosť tvárou v tvár vašim démonom a ich prekonanie. Budete prekvapení, koľko ľudí príde k nám a povedať: “Mal som rovnaký strach!”

Zdá sa, že je to téma riešenia problémov v celom albume. Čo bolo prvé, meno alebo hudba?
Tucker Jameson: Piesne prišli naozaj prvé; názov prišiel po. Je to určite prepojené. [Názov kapely] je dobrou reprezentáciou hudby.

SÚVISIACE: Stingova dcéra Eliot Sumnerová je pripravená na jej detail

Aké je inšpirácia za svojim novým singlom “Shadows in the Sunset?”
Tucker Jameson: Je čas a ako to ovplyvňuje rozhodnutia, ktoré robíme; tlak, ktorý v živote cítite, aby ste sa dostali nadol po určitých cestách, pretože máte pocit, že sa na teba dotýkajú – a koľko moc nechávame,.

Nedávno ste obsadili aj “Heroes” od Davida Bowieho. Má veľký hudobný vplyv?
Clayton Lillard: Všetci sme z veľmi univerzálneho prostredia. Bowie je niekto, koho všetci skutočne rešpektujeme, a preto sme chceli vzdať hold, keď zomrel.

Samuel Thompson: Hunky Dory je jedným z prvých CD, ktoré som kedy mal.

Tucker Jameson: Má obrovský vplyv, obzvlášť výrobne. Všetci sme fanúšikmi The Beatles. A The Killers, Hovoriace hlavy, Smiths a The Clash.

Keďže je to takmer Shark Week, má každý z vás obľúbeného žraloka?
Tucker Jameson: Mám rád kladivo. Je to zlé.

SOUVISLOSTI: Ako Austrálčan Singer Meg Mac chytil pozornosť Leny Dunhamovej

Už niekto z vás žral žralok?
Matt Shearon: Nedávno som chytil pár v Galvestone, pri pobreží Texasu – žraloka tigra a detského kladívka. Nenašiel som ich však.

Tucker Jameson: Môj starý otec zvykol označiť žralokov, aby ich sledoval hore a dole po pobreží Brooklynu. Preto nikdy neučil moju matku, ako plávať.

Aký je váš obľúbený žralokový film?
Chris Konte: čeľuste.

Henry Miles Schuler: Musím povedať čeľuste, tiež. alebo Blue Crush. Tam sú pravdepodobne žraloky vo vode [v tom filme] …

Clayton Lillard: Idem s Henrym na to.

Samuel Thompson: Sharknado!

Tucker Jameson: Hľadanie Doryho je tiež vonku. To bude dobré.

Pozrite si video pre “Shadows in the Sunset” vyššie a kúpiť Killin ‘Machine za 10 dolárov v obchode iTunes Store.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 4 =

map