10 non-svadobné biele šaty, ktoré môžete nosiť pre vašu svadbu

TK
Zdvorilosť

Kristina Rutkowski

9. júna 2017 @ 11:45 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Nájdenie perfektné šaty pre váš svadobný deň môže byť veľmi ohromujúci, rovnako ako nákladné. Ak sú závratné návštevy svadobného salónu a nočné módy na odoberanie vzoriek nie sú vašou vecou, ​​skúste si ich zakúpiť priamo z pristávacej dráhy.

Veľa skvelých návrhárov ponúka krásne šaty a podpisové siluety v bielej farbe, ktoré je možné nosiť ako svadobné. Prejdite do svojho miestneho obchodného domu, kde nájdete možnosti, ktoré si môžete zakúpiť priamo v obchode alebo nakupovať svoje obľúbené webové stránky s návrhármi a dodávať kusy priamo do pohodlia Vášho domova.

Či už hľadáte niečo klasického, bohémského alebo moderného, ​​máme za sebou niekoľko obľúbených návrhárov, ktorí ponúkajú skvelé možnosti pre modernú nevestu a akýkoľvek svadobný scenár. Ešte raz skontrolujte svoj zoznam úloh! 

VIDEO: Step Inside šperky Designer Jennifer Meyer doma

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

87 − 83 =

map