10 účtov Instagram, ktoré majú nasledovať za nádhernú svadbu #Inspo

svadobné Inspiration Instagram Accounts Lead
rockmywedding / Instagram

Dobrina Zheková

Mar 08, 2017 @ 15:30 hod

Obrovská časť úspešného plánovania svadieb je poznanie presne čo chcete – od svojho šatstva až po farbu utierok na recepcii. S jasnou víziou detailov dizajnu vášho veľkého dňa vám ušetrí čas i peniaze. Nehovoriac o tom, že vy vykonáte prácu svojho plánovača veľa ľahšie. Vezmite si to od niekoho, kto neochotne strávil približne pol hodiny plánovania svojej svadby, ponechávajúc všetky rozhodnutia na profesionálov (pretože nemáte pocit, že si vyberiete farebnú paletu) je niekedy zlý nápad a vedie k niektorým veľkým sklamaniam, keď veľký deň prichádza.

VIDEO: Prečo sú prstene zásnuby tak drahé?

 

To je dôvod, prečo ešte predtým, než začnete robiť stretnutia dodávateľov, urobte si domáce úlohy a pozrite sa na toľko obsahu súvisiaceho so svadbou a udalosťami online. A práve tu je vaša Instagramová posadnutosť vhodná. Svadobní profesionáli, fotografi a floristky si udržali svoju sociálnu mediálnu hru silnú, takže sme požiadali o náznaky v spoločnosti Instagram, aby sme vybrali zoznam najinšpiratívnejších svadobných účtov v komunite.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 42 = 49

map