11 Over-the-Top svadobné koláče, ktoré úplne ukradli show

svadobné Cakes - Lead
PA Obrázky / Getty

Dobrina Zheková

25. septembra 2017 @ 10:30 hod

Väčšina párov sa zdanlivo rozhodla pre menšie, “kompaktnejšie” svadobné koláče. Viete, aký druh koláča je priateľský k fotoaparátom a nie je určený na kŕmenie všetkých svojich hostí – to je to, o čom je kuchynský koláč – a dovolili im, aby si dovolili krásnu, pôsobivú cukrovinku bez porušenia banky. Alebo sa možno rozhodnú ísť úplne iným smerom a úplne sa vzdajú koláča. 

Ale vždy tam budú tie páry, ktoré chcú, aby všetko na svadbe bolo cez vrchol vrátane svadobného dortu. A urobiť to, oni budú mať istotu, že na obzore majú obrovský, viacvrstvový, viac ako 100 libier zdobený koláč. To boli normou v kráľovských a celebritných svadbách po celé desaťročia. V skutočnosti sa zdá, že ak ste nepotrebovali rebrík, ktorý by sa dostal na vrchol, torta nebola dosť báječná. 

VIDEO: Sprievodca hľadaním správneho svadobného darčeka

Vezmite napríklad kniežaťa Alberta II. Z Monaka a princeznu Charlene, ktorá sa vydala v júli roku 2011. Ich jemný ružový tortu bol taký úžasný, že sa vtedajšia tlačová správa pýtala, či je to najväčší svadobný cukroviniek sveta. Zahŕňa 110 libier jahôd, 2 000 jedlých kvetov a bol celkom showstopper.

Teraz prejdite nadol vidieť 11 z najpôsobivejších svadobných koláčov v histórii, ktoré vás nechajú úplne bez slova.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

29 + = 38

map