13 tipov na hádzanie zábavnej Silvestrovskej svadby

nastaviť Off Fireworks
Zdvorilosť Nakai Photography

Dobrina Zheková

27. december 2017 @ 1:30 hod

Drahé nevesty, zabudnite na leto. Ak je tu jeden deň v roku, ktorý celkom zaručuje zábavu, je to Silvestra.

Niektoré páry sa zdráhajú rezervovať svoje I Dos 31. decembra, za predpokladu, že ich hostia môžu mať ďalšie plány na mysli. Ale premýšľaj o tom – tvoji hostia sú v slávnostnej nálade, takže moment je ideálny pre vás, aby ste zviazali uzol. Navyše sa ľudia obávajú plánovania Silvestra, pretože sú často drahé, stresujúce a podmanivé; zoberiete to všetko z ich rúk. A samozrejme, je to dátum, ktorý nikto nikdy nezabudne, takže budete dostávať výročnú správu na ďalšie roky.

VIDEO: Jason Momoa a Lisa Bonet sú ženatí

 

Samozrejme, pretože je to ešte váš špeciálny deň, budete chcieť, aby vaše svadobné sviatky, nielen loptička, zostali centrom pozornosti. Vaša inšpirácia pre párty bude dobre, PARTY. Ale premýšľajte o nekonečnom toku šampanského, konfety a polnočnej ohňostroje na vrchu ďalšie zábavné svadobné chvíle, ako je vaša kytica hodí a dort krájanie. 

Môže byť múdre si vybrať výhodnú polohu nad touto vzdialenou stodolou, pretože hostia môžu mať ďalšie cesty naplánované na zimnú dovolenku.

Na slávnostnom oslave sa stane kľúčové načasovanie, hovorí Lindsey Nickel, vlastník a plánovač udalostí na podujatiach Lovely Day. Pretože rovnako ako noc je o vás a bae, budete chcieť, aby vaši hostia, aby mohli pokračovať v ich obľúbené tradície NYE. Po prvé, nechcete ukončiť večierok príliš skoro, a nechať svojich priateľov nájsť ďalšie miesto, kde môžete tancovať do nového roka. Po druhé, hovorí Nickel, udržiavanie obradu v pláne je “mimoriadne dôležité, aby ste mohli tiež zahrnúť aktivity Silvester, ako je sledovanie lopty a polievky o polnoci. Práca s vaším svadobným plánovačom vytvoriť realistickú časovú líniu a udržať si deň podľa plánu.”  

Nechajte čítať 13 spôsobov, ako osviežiť svadobnú novoročnú svadbu.

SÚVISIACE: 14 Nápadné nápady na Inšpiráciu zimnej svadby vašich snov

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 2 =

map