2018 Svadobné trendy, ktoré budeme vidieť všade

Drahé nevesty, ak ste unavený, že by ste mali vyskúšať kvetinovú stenu na svadbe, máme pre vás dobrú správu – vyzerá to, že dni tohto pekného, ​​ale nadmerne používaného dekoratívneho trendu sú očíslované. Alebo aspoň podľa Anne Chertoffovej, odborník na svadobné trendy na WeddingWire, ktorý hovorí, že rok 2018 bude rokom …. 

“Ako súčasť trendu obohacovania vonkajšieho prostredia páry žiadajú floristov, aby vytvorili múrovú stenu, aby mohli stáť pred tým, keď sa zjednotia ako fotografický bábkový pozadia alebo aby si na recepcii vytvorili svoj svadobný dort. ako kvetinovú stenu a neutrálne, takže nebude bojovať s farbami vášho oblečenia alebo torty, “povedal Chertoff V štýle.

VIDEO: Jason Momoa a Lisa Bonet sú ženatí!

 

Iné dekorácie budeme vidieť veľa v nasledujúcich 12 mesiacoch, najmä v boho svadieb? Zachytávače a kryštály snov.

svadobné Trends
Fotografovanie v Hyde Parku

“Zberatelia snov môžu byť použité ako recepcia, visiace nad recepčnými stolmi alebo na tanečnom parkete, alebo umiestnené na stene, kde pár bude reči svadobných sľubov ako krásny pozadia,” navrhol Chertoff. “Kryštály môžu byť prízvuk používaný na rôznych svadobných detailoch, vrátane svadobného dortu, nastavenia miest a šperkov svadobných šiat nevesty.”

 

svadobné Trends
S láskavým dovolením zo srdca a podkovy

SÚVISIACE: 14 Nápadné nápady na Inšpiráciu zimnej svadby vášho Dreams

A keď hovoríte o tortu, môžete tiež ponúknuť adieu na príliš zdobené koláče v odvážnych odtieňoch. Chertoff hovorí, že budúci rok bude všetko o podhodnotených a tradične vyzerajúcich cukrárskych výrobkoch len s populárnou farbou alebo s výraznou úrovňou vyhlásení. 

Ale to isté nie je pravda pre zvyšok vášho svadobného dňa menu, pretože páry hľadajú spôsoby, ako prekvapiť svojich hostí a zlepšiť stravovanie skúsenosti prostredníctvom interaktívnych predkrmných staníc a barov. “Chlieb a olivy s olejovými doplnkami, remeselné pivo na samoobslužných kohútikoch a vlastné posúvače je niekoľko spôsobov, ako môžu hostia interagovať s menu,” navrhuje Chertoff.

svadobné Trends
Don Mears Photography

SPOJENÉ: Kreatívne jedla a pitie, ktoré sú lepšie než štandardné hodiny svadobného koktailu

A pred niekoľkými rokmi bola myšlienka podávať grilované syrové sendviče na svadbe nemysliteľná, už to nie je, pretože komfortné potravinové klasiky s dekadentnými prísadami sa v roku 2018. 

“Páry chcú svojim hosťom podávať jedlá, ktoré milujú, a sú si istí, že aj ich hostia budú príliš spokojní, čo je dôvodom, prečo sú teraz jedným z najdôležitejších potravinových jedál komfortné potraviny.” Mini verzie rajčiakovej polievky a grilovaného syra, vafle a vyprážané kurča, luxusné makaróny a syry, šišky a sušienky sú jedným z komfortných jedál, ktoré budeme vidieť na 2018 svadách, “povedal Chertoff.

svadobné Trends
Don Mears Photography

Ok, teraz nemôžeme čakať na svadobnú sezónu 2018.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 2 = 11

map