4 spôsoby, ako Livestream vaša svadba

Rovnako ako vaša svadba je o oslavovaní vás a vášho budúceho manžela, je to tiež o vašich priateľov a rodine svedectvo vašich svadobných. Bohužiaľ, nie každý z vášho zoznamu hostí sa bude môcť zúčastniť vášho špeciálneho dňa, ale to neznamená, že nemôže vidieť, že ste väzba uzla … prakticky.

Stále viac a viac párov sa rozhodne pre spôsob zdieľania svojho veľkého dňa s priateľmi a rodinou po celom svete v reálnom čase, tvrdí Allison Aronne, partnerka svadby a partnerka Fête NY. 

“Nie je nezvyčajné, že niektorí z najbližších hostí nemôžu navštevovať kvôli rôznym okolnostiam.Zivýznivý život zachytáva takýto osobný moment a zdieľa ho s tými, ktorí sú najbližší k páru a tiež povzbudzuje hostí, , čím sa ceremónia cíti dôvernejšie, “hovorí.

Tu je návod, ako sa uistiť, že žiaden z vašich hostí nezmeškal váš I Do bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú.

SÚVISIACE: Čo je správne sociálna Media Etiketa na Celebrity svadby?

Životný tok videa: MyStreamingWedding.com

Spoločnosť ponúka kompletnú službu obojživelného streľby pre svadby. Poskytnú všetko, čo je potrebné na zachytenie a vysielanie vášho veľkého dňa online, vrátane kameramana, profesionálneho kamkordéra, bezdrôtového mikrofónu a prenosného zariadenia s živým prúdom. Tím má tiež vlastné internetové zariadenie na batérie, ktoré zabezpečuje rýchly a robustný signál, ktorý môže byť bolesť na miestach ako staré kostoly, pláže a vzdialené miesta.

Ich videokamery a vysielacie zariadenia sú bezdrôtové, napájané z batérie a prenosné, čo znamená, že kameraman sa môže voľne pohybovať podľa potreby, aby zostal mimo očami vašich hostí. Môžete mať tiež jeho tag spolu s vami a váš manžel počas vašej fotografickej strieľať alebo počas koktailovej hodiny, aby sa ubezpečil, že ľudia, ktorí sledujú nenechajte si ujsť vec z vašej svadbe. Zatiaľ čo je možné pridať viacero uhlov do streamu živého vysielania, taktiež výrazne zvyšuje zložitosť vysielania, vyžaduje viac vybavenia a väčšiu posádku a bude vás stáť viac.

Spoločnosť má videographers so sídlom v mestách v USA, rovnako ako mnoho medzinárodných destinácií, takže cestovné poplatky sú minimálne.

Cena: začína na 2500 dolárov až na 2 hodiny živého pokrytia.

SÚVISIACE: 5 tipov, ktoré vám pomôžu vyhnúť svadobné sociálne médiá # Fail

Sociálne médiá: Maid Social

Jednoducho povedané, Maid of Social vytvorí kompletnú stratégiu sociálnych médií pre vašu svadbu tým, že koordinuje všetky sociálne a PR úsilie. Prostredníctvom služby Facebook Live budete mať svoj svadobný obrat priamo na vašom osobnom Facebooku a spolupracovať so svojím fotografom a zdieľať aktuálne fotografie a aktualizácie počas celého obradu a recepcie.

Ak chcete zabezpečiť väčší dosah sociálnych médií, budú spolupracovať so všetkými vašimi predajcami vopred – až do svadobného dňa – a koordinovať príspevky v skutočný deň. Napríklad, môžu sa dostať do kontaktu so svojím návrhárom svadobných šiat, aby mu poskytli krásne fotografie z svadobných dní, ktoré sa môžu používať na svojich účtoch v sociálnych médiách. Ďalšia vec, ktorú poznáte, je, že ste sociálnym médiom.

Cena: balíky začínajú na 1500 dolárov.

SPOJENÉ: 5 kreatívnych spôsobov, ako oznámiť svoju angažovanosť v sociálnych médiách

Virtuálna reality: YouVisit Studios

Nič neznamená, že skúsenosť s vašou svadbou je skutočnejšia ako virtuálna realita. Zatiaľ čo YouVisit Studios ponúka možnosť živého vysielania, poďme byť úprimní – môžete vidieť svoju babičku s náhlavnou súpravou VR na 6 hodín?

Namiesto toho môžete zvážiť možnosť výberu skúsenosti spoločnosti Builder, ktorá vám a vašim hosťom umožní nahrávať vlastné 360 videozáznamov a fotografií online a začleniť ich do virtuálneho prostredia zadarmo a potom zdieľať túto skúsenosť s priateľmi a rodinou po celom svete. Je možný viacpohľadový pohľad, čo znamená, že vaše “publikum” si môže zvoliť, aby zažilo váš veľký deň z rôznych miest.

Všetok obsah spoločnosti YouVisit je zdieľaný na sociálnych médiách a dostupný prostredníctvom slúchadiel VR, mobilného zariadenia alebo stolového počítača. Prirodzene, náhlavná súprava ponúka najpôsobivejší pohľad, ale dvojica dostupných kníh Google Card bude tiež fungovať.

Cena: balíčky pre profesionálne rozvinuté zážitky začínajú na 10 000 dolárov.

DIY: Skype

Ak je na vašej svadbe len málo hostí, zvážte použitie Skype. Možnosť skupinového videohovoru umožňuje pripojiť sa k hovoru až 25 osôb, takže je to vynikajúce pre menšiu skupinu ľudí. Vždy si môžete požiadať jednu z vašich družičiek, aby si zavolali a obdržali najdôležitejšie informácie o ceremónii a príchode.

Cena: bezplatné video a hlasové hovory Skype-to-Skype

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 1 =

map