5 naozaj jednoduché tipy pre zaujatie veľkých záberov sami

V týchto dňoch sú angažmá fotografovanie niečo potrebné. Či už je to preto, že by ste chceli mať profesionálne fotografie na uverejňovanie na sociálnych médiách, zdieľať s rodinou, alebo len hľadáte dobrý dôvod na to, aby ste si obdarovali a predstavovali pre váš fotoaparát sami, všetci sme pripomínali tento osobitný moment. Jediným prekážkou? Rovnako ako akékoľvek akcie týkajúce sa svadby alebo akcie, môže byť dosť nákladné najať dobrého fotografa na pár hodín streľby.

Takže ak nemáte na to rozpočet, ale vy robiť máte nejaké základné fotografické zručnosti, prečo to neurobíte sami? Hovorili sme s Viorelom Dudauom, fotografom na Dreamstime, ktorý nám dal najlepšie praktické tipy pre váš záber.

VIDEO: Čo nosiť na cieľové svadbe

 

1. Dôverujte svojmu fotoaparátu

“Digitálne fotoaparáty sa v posledných rokoch neuveriteľne vyvíjali a dnes je vo väčšine fotoaparátov automatický režim pripravený poskytnúť vynikajúce fotografie,” hovorí. “Ponechajte experimenty s prioritou manuálnej, uzávierky alebo clony k neskoršiemu dátumu, keď si môžete dovoliť odstrániť neúspešné zábery a neľutovať.”

SÚVISIACE: Tento pár mal najviac šialené zábery fotografovať na Islande

2. Miesto, miesto, miesto

Môže to byť mantra realitných agentov, ale vzťahuje sa to aj na zábery zo záberov. Dudau navrhuje, aby ste si vybrali miesto, kde môžete jednoducho a rýchlo striedať pozadie, ako napr. V parku, kde môžete použiť lavičky alebo zastávate za stromom.

Pretože to je tvoj moment, keď príliš veľa ľudí na fotografiách môže rozptýliť, tak sa snažte vyhnúť víkendom. “Skoré ráno pracujú najlepšie a osvetlenie je zvyčajne lepšie ako kedykoľvek inokedy,” dodáva.

The #conneple, ktorý #eatsfaces dohromady #staystogetherforever Absolútny výbuch s Joey & Katey # alongtherino arts okresu dnes večer! #reflections #wereengaged #coloradomplet #rinoartsdistrict #triberedleaf #elmtfire #llf #lookslikefilm #denverphotobetties #marlakeownphotography #používaniemarriedsoon #lovelylady #poznávanie s reflexiami #throughthelookingglass

Príspevok, ktorý zdieľa Marla Keown (@camrafem)

3. Vyhnite sa priamemu slnečnému svetlu

Dudau hovorí, že priame slnečné svetlo vytvára neohrozujúce tiene. Ale to neznamená, že musíte ostať v tieni, naopak. “Ak stojíte pod stromčekom s dobre osvetlenou uličkou za vami, vaša tvár bude tmavej kvôli strome stromu.Ak máte za sebou kmeň stromu alebo temný kef, vaša tvár bude riadne odhalená, “dodáva.

SPOJENÉ: 5 kreatívnych spôsobov, ako oznámiť svoju angažovanosť v sociálnych médiách

4. Móda záležitosti

Vždy to robíme, ak sa nás spýtate, ale záleží hlavne na tom, keď sa pýtate na kameru.

“Snažte sa vyhnúť sa extrémom, ako sú biele alebo čierno-čierne alebo farebné farby a tiež sa snažte vyhnúť pruhom, bodkám, futuristickým dizajnom alebo veľkým logom značiek, ktoré ste rozstrihli cez svoje oblečenie,” hovorí Dudau.

Koniec koncov, je to záberový záber a zamerať sa na ne vy a Váš partner, nie roztomilá ružová polka dot sukňa, ktorú ste dostali minulý piatok.

Sladká malá chvíľa v Ojai v Kalifornii s vlajkou @mindyricedesign @ jendelesie @ojairesort #ojai #sweetmoment #truelove #wedding #lovethisphoto

Príspevok, ktorý zdieľa Aaron Delesie (@aarondelesie)

5. Bavte sa

Ide o neuveriteľné foto sesh pre vás, aby ste sa bavili predovšetkým. Nesnažte sa vyzerať ako Kate Moss, nepokúšajte sa o nebezpečné alebo nepárne pózy. “Stačí byť prirodzený,” hovorí Dudau. “Smiať, smiať sa a trochu sa uvoľniť.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

35 − = 25

map