5 svadobné šaty, ktoré kanál nadčasový štýl Jackie Kennedy svadobné šaty

TK
Bachrach / Getty

Dobrina Zheková

12. septembra 2017 @ 16:00
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Jackie Kennedy je nezpochybnená ikona amerického štýlu, ktorá je až dodnes príkladom nadčasovej elegancie. A nikde to nie je zrejmejšie ako pohľad, ktorý ona venovala svadbe americkému senátorovi Johnovi F Kennedymu presne pred 64 rokmi.

Jeden z najznámejších svadobných šiat bol v skutočnosti len desať dní pred veľkým dňom (čo dokazuje last-minute svadobné nákupy môcť byť dobrá vec). Po povodni zničili desať z 15 svadobných odevov vrátane originálnych svadobných šiat, módna návrhárka Anne Loweová vytvorila portrétové výstrihové šaty, ktoré Kennedy nosil na svoje svadobné.

Bývalá prvá dáma doplnila šaty s diamantovým náramkom, darček od jej ženícha a perlový náhrdelník rodinného dedičstva. Krásne ružové čipky a tiara doplnili jej vzhľad.

Zatiaľ čo sa hovorí o tom, že rodina Kennedyho mala v tradičnom dizajne kultových šatov hovoriť, nevesta je milosť a krása určite pomohla vytiahnuť to.

VIDEO: Natalie Portman hovorí o tom, že sa stáva Jackie Kennedy

o ak máte v pláne na viazanie uzla v klasickom obrade, vziať svoje módne náznaky od Jackie Kennedy a pozrieť päť nádherné svadobné šaty inšpirované jej.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 2 =

map