7 Celebrity svadobné plánovači dať na váš radar

Zatiaľ čo často hľadáme celebrity a ich milióny dolárov svadieb buď z čistého zvedavosti, alebo nájsť inšpiráciu pre naše vlastné bashes, pravdou je, že, to trvá dediny, aby si spolu oslava týchto rozmerov. To tiež doslovne vezme dedinu na plánovanie a realizáciu svadby celebrít. A nikto nepracuje viac ako plánovač, ktorý potrebuje koordinovať túto udalosť, vyjednať drahé zmluvy s predajcami a uistiť sa, že všetko ide hladko v deň (žiadne pády, žiadne mobilné telefóny, žiadne paparazzi, samozrejme).

Niektoré z nich majú desiatky rokov skúseností v priemysle a sú len v podnikaní plánovania sedemmiestnych svadieb. Ale to vám nezaručuje, že zlikvidujú všetko a začnú plánovať svoje sny – stačí si ich vopred objednať.

Bez ďaľších krokov by ste mali vedieť sedem plánovačov svadieb.

VIDEO: 5 najdrahších svadobných miest v Spojených štátoch.

osobnosť Wedding Planners - Chelsea Clinton - Embed
Getty

1. Bryan Rafanelli

Bryan Rafanelli, majiteľ Rafanelli Events, je zodpovedný za vytiahnutie nádherných sobášov Chelsea Clintona a Marka Mezvinskyho v Rhinebeck, NY. Spolupracoval tiež s Michelle Obamou na viacerých udalostiach v Bielom dome, vrátane oficiálnych dekorácií z roku 2016.

SÚVISIACE: 100 Pamätné slávnostné momenty celebrít

osobnosť Wedding Planners - Will and Kate - Embed
Chris Jackson / Getty

2. Lady Elizabeth Anson

Keď ste bratranci s kráľovnou Anglicka a máte významné skúsenosti s plánovaním udalostí (40 rokov, aby ste boli presní), je len normálne, aby ste dostali telefonický hovor, ktorý vás nabáda, aby ste dohliadali na očakávanú svadbu desaťročia – Kate Middleton a princ William. Okrem britských autorských honorárov spolupracovala s Tomom Cruiseom, Mickom Jaggerom, Stingom a Valentinom.

My sme The Wilsons!

Príspevok, ktorý zdieľa Ciara (@ciara)

3. Mindy Weiss

Keď Ciara a Russell Wilson hodili najkrajší zámok na zámku, aký sme kedy videli, bola to práve Mindy Weissová, ktorá bola zodpovedná za plánovanie podujatia. K nejakým klientom patrí Fergie a Josh Duhamel, Ellen Degeneres a Portia de Rossi, Nicole Richie a Joel Madden..

SÚVISIACE: Nebudete veriť, koľko týchto osobností strávili na svojich svadbách

Krásne kvetinové oblúky nás odvrátili od hluku paparazzového drone | Design & Kvetinové výzdoby: @boutemythierry | �� @ fairer36 #MarcyBlum

Príspevok, ktorý zdieľa Marcy Blum (@marcyblum)

4. Marcy Blum

Pomenovaná ako jedna z najlepších svadobných plánovačov na svete, Marcy Blum začala svoju kariéru pred 30 rokmi po ukončení štúdia v Americkom kulinárskom inštitúte. Vytvorila udalosti pre každého – od LeBrona Jamesa až po rodinu Rockefellerovcov.

Blahoželáme pánovi a pani Parkerovej! Moji zamestnanci a ja sme sa veľmi dobre venovali vášmu špeciálnemu dňu v Big Sur minulý mesiac! #prestonbailey #weddings #wedding #events #eventplanning #bride #dress

Príspevok zdieľaný prestonrbailey (@prestonrbailey) dňa

5. Preston Bailey

Od otvorenia svojho dizajnérskeho štúdia v roku 1980 sa Preston Bailey stal jedným z najvyhľadávanejších plánovačov nielen v Tinseltone, ale aj po celom svete. Tam je niečo divadelné o tom, ako navrhuje jeho udalosti-svieže kvetinové usporiadanie, dramatické osvetlenie. Jeho zoznam klientov zahŕňa aj Oprah a Katherine Zeta Jones.

SÚVISIACE: Tu je to, čo 9 Celebrity nosili na ich svadobné recepcie

��

Fotografie vyslaná Kim Kardashian West (@ kimkardashian) na

6.Sharon Sacks

Kimov milostný príbeh s Krisom Humphriesom môže skončiť už po 72 dňoch, ale stále si pamätáme, aké nádherné bolo jej svadba vo výške 10 miliónov dolárov a za ním bola osobne plánovaná spoločnosť v Los Angeles, Sharon Sacks. V skutočnosti Kardashian tiež volal Sacks, keď bolo na nej čas a Kanye, aby spojili uzol v Európe.

Sobota je naše 5. výročie svadby! Ak ste niekedy premýšľali o tom, ako sme sa s Scottom stretli, rozdávam tento príbeh dnes na svojom blogu! {link in bio} # lovehim �� @ giacanali

Príspevok, ktorý zdieľa Molly Sims (@mollybsims)

7. Yifat Oren

Oren je jedným z najlepších plánovačov udalostí v LA a má zoznam klientov, aby to dokázal – Anne Hathaway, Drew Barrymore, Molly Sims a Reese Witherspoon sa spoliehali na svoje služby.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 12 = 19

map