9 fotografií, ktoré dokazujú, že slnečnice sú úžasné svadobné kvety

tk
Toni Griffin pre Capture Life Photography

Dobrina Zheková

08 septembra 2017 @ 11:00

“Milujeme používanie slnečnice v svadobných vzorkách kvôli jasnej farbe a rustikálnej štruktúre, ktorú kvetina prináša do usporiadania,” hovorí Kate Nolan, kvetinárka na Crow River Floral. A úprimne, kto s ňou môže argumentovať?

Tieto nádherné kvety boli na kontinente od roku 3000 pred naším letopočtom. Existujú dôkazy, že americké indické kmene pestovali rastlinu v dnešnej Arizone a Novom Mexiku pre svoje semená a používali ich na výrobu oleja a múky. Samozrejme, v súčasnosti sme ocenili aj slnečnicu za jej krásu.

VIDEO: Ashlee Simpson Vďaka Evan Rossovi za ich 3 výročie

 

“Väčšina neviest, ktoré si vyberajú slnečnice, prichádzajú cez naše dvere a už vedia, že slnečnica bude najdôležitejším prvkom ich svadby. Je to jasná kvetina, takže pre páry, ktoré chcú svetlejšie odtieň alebo farbu pop, je to ideálnou voľbou, “dodáva Nolan. A pretože slnečnice sú v sezóne počas leta a na jeseň, sú tiež veľmi ekonomické riešenie, ak máte obmedzený rozpočet.

Ďalšou výhodou je, že sú mimoriadne všestranné.

“Kvety sa môžu líšiť vo farbe od hlboko zamatovej mokedy až po žiarivú žiarivú žltú,” hovorí Britta Wilson, kvetinárka v spoločnosti Iron Violets. “Často preferujem kvety bikolorov, pretože sa tak ľahko spárujú s tmavo fialovými a modrými akcentnými kvetmi ako je bodliak, Scabiosa a Celosia. Tmavšie odrody vyzerajú úžasne so šľahačkou Dahlias, ružami a plyšovou šedou Dusty Miller. 

SÚVISIACE: 10 Obľúbené svadobné kvety a významy za nimi

Teraz prejdite nadol a zobrazte 9 krásnych fotografií, ktoré obsahujú tieto jasné kvety a tipy na ich začlenenie do svadby.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 3 =

map