Ako sa dostať Pippa Middleton svieži svadobný deň

Jednou z našich obľúbených udalostí celebrít (zatiaľ) v tomto roku bola svadba Pippy Middleton a James Matthews. Sviatočné slávnosti, ktoré britský press podnecuje “spoločenskú svadbu roku 2017”, boli skutočne príkladom anglickej elegancie. Jej nádherné šaty stranou, obzvlášť nás obľubovali čerstvý vzhľad krásy nevesty – šikovný účes spárovaný s prírodným make-upom. To naozaj nie je ešte sofistikovanejšie, takže sme sa rozhodli prehodnotiť veľký deň Pippy a dať vám nízke úsilie, ako znovu vytvoriť jej pekný vzhľad.

VIDEO: Prečo sú prstene zásnuby tak drahé

 

Vlasy

“Klúčte vlasy s kučeravou liatinou na objem pomocou textúrovaného spreja. Mám rád Kenra’s Dry Texture Spray 6,” hovorí Juree, svadobný kaderník na stránke Beauty. “Oddeľte prednú a bočnú časť a dajte si hornú korunu hlavy a potom ju prilepte späť ako pony.”

Ďalej, oddeľte spodnú polovicu vlasov do troch častí, preštudujte strednú časť a prevalte ju do bunky a použite ju ako základňu. Oddeľte posledné dve spodné časti vodorovne a vytvorte štyri časti s uprostred uprostred. Ľahko dráždi každý z nich a urobte twist prúžok s každou časťou. 

tk
Max Mumby / Indigo / Getty

Uvoľnite každú zátku na definíciu, potom ju naviňte na základňu (stredný hrniec) a zaistite ho kolíkmi. Teraz pracujte na prednej strane vlasov podobným spôsobom – po prvé, časť podľa potreby a potom jemne šúchajte časť s väčšinou vlasov a obalte ju cez hlavu na vrchole hrnca. Opakujte s poslednou bočnou časťou a dokončite vzhľad pomocou sprejov na strihanie vlasov od spoločnosti Kenra Volume Spray 25.

SÚVISIACE: Ako sa dostať Kennedy vnučka Tatiana Schlossberg prirodzený svadobný deň pozrieť

Makeup

Po prepracovaní vašej pokožky niektorým hydratačným prostriedkom použite svetlý základ, ako je Giorgio Armani Luminous Silk, navrhne make-up artist Archangela Chelsea Yusuf. 

“Nikdy nezabudnite použiť korektor.Poppa Middleton je skutočne čerstvý vzhľad, preto sa uistite, že ste sa zbavili všetkých tmavých kruhov použitím NARS Creamy Concealer,” hovorí.

Ak chcete, aby to vyzeralo prirodzene, nepreháňajte to na kontúrovacom oddelení – urobí to trochu Stila’s Convertible Color na jablone líca. Môžete tiež pridať zvýrazňovač na lýtkové kosti a most na nos.

Na oči použite mäkký matný hnedý tieň a niektoré vodotesné riasenie rias. Kefujte si obočie a ak je to potrebné, naplňte ich trochu. Nakoniec použite krém na ružové pery na dokončenie vzhľadu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map