Ako si vybrať šperky, aby vyhovovali vášmu svadobnému dňu

“Šperky sú kľúčovým prvkom pri dokončovaní perfektného svadobného vzhľadu,” hovorí návrhárka Morilee Madeline Gardner a nedokázali sme viac súhlasiť. Výber krásnej šaty je, samozrejme, zásadné, ale potom príde tvrdá práca, ak sa nás spýtate. Vaše príslušenstvo má schopnosť urobiť alebo zlomiť vzhľad, ak si ich nerozhodnete múdro.

Tu nie je žiadne pravidlo, ale najdôležitejšia vec, ktorú si treba pamätať, je: Nenechajte svoje šperky ukradnúť reflektor, ktorý by mal byť na vašich šatách, alebo vy. Vytváranie vzhľadu vašej svadobnej noci je vyrovnávacím aktom a tajomstvom je “tímová práca” – každý prvok by mal dopĺňať zvyšok z nich a spoločne by všetci mali robiť vy hviezda.

Váš východiskový bod by mal byť vždy šaty. “Ja by som odporučila pre nevesty, ktoré si vybrali jednoduchšie šaty, spájať šaty s krásnym diamantovým náhrdelníkom so zodpovedajúcimi diamantovými čapikmi alebo nápismi kvapkajúcimi náušnicami,” dodáva Gardner.

SÚVISIACE: Ako si vybrať závoj na doplnenie vašich svadobných šiat

Ak máte radi klasické figúrky a vybrali si šaty so zložitými ozdobami alebo iskrou, navrhuje ju spárovať so súpravou perál alebo diamantovými náušnicami, ktoré “stále vystupujú, ale nezaberajú príliš veľa pozornosti od knockout šaty”.

SVADBY: How to choose accessories EMBED 3
S láskavým dovolením z Morilee Madeline Gardnerovou

Menej je viac

Toto je filozofia dizajnu Alexandry Grecco. Čo to znamená v praxi?

“Príslušenstvo môže skutočne vziať šaty v akomkoľvek smere v závislosti od toho, čo si nevesta vyberie,” hovorí.

“Milujem naše viac minimálne šaty, pretože pôsobia ako prázdna bridlica a fungujú naozaj dobre s rôznymi doplnkami.Pri týchto kusoch, najmä pridanie art-deco inšpirovaný beaded pás môže urobiť vzhľad oveľa očarujúce. čerstvá kvetinová koruna to môže robiť viac boho. Ja osobne milujem vlasové doplnky od Naturae Designu, pretože sú super jemné a vytvárajú éterické vibrácie. “

SPRIEVOD: Najkrajšie jarné 2017 svadobné šaty od svadobného týždňa módy

SVADBY: How to choose accessories EMBED 1
S láskavým dovolením Alexandry Grecco

A ak šmýkač nie je váš štýl, potom Grecco navrhuje, aby ste si zvolili opasok alebo hlavu s detailmi, ktoré sú tak jemné ako tie na vašich šatách. Týmto spôsobom dosiahnete správnu rovnováhu medzi týmito dvoma.

Sila kvetov

Pre svoju jarnú zbierku 2017 navrhla Sabrina Dahan krásne šaty s rovnako peknými kvetmi a výsledok je úchvatný. Možno diamanty nie sú vždy najlepším priateľom dievčaťa.

“Mám rád čerstvé kvetinové vlasy pre jednoduchý spôsob pridávania farieb.To je skvelý spôsob, ako priniesť zamerať sa na tvár nevesty, ako aj viazanie na prvky z jej družičiek kytice,” hovorí Dahan.

TK
S láskavým dovolením Sabriny Dahanovej

“Môžete to dosiahnuť voľným opletením spárovaným s jemnými kvetinami a tiež milujem myšlienku detského dychu posypaného vlnami na pláži pre väčšiu textúru,” dodáva. “Pre” wow faktor “si môžete vybrať jeden väčší kvet ako ohnisko – načechraný pivonky alebo Dinnerplate Dahlias sú pre to ideálne.”

TK
S láskavým dovolením Sabriny Dahanovej

SÚVISIACE: 10 Obľúbené svadobné kvety a významy za nimi

VIDEO: Prečo sú prstene zásnuby tak drahé?

 

Váš výstrih hovorí všetko

Pre Moonlight svadobné dizajnérov Valerie a Stephanie Chin, výber vášho príslušenstva na základe typu výstrihu vaše šaty má dobrý spôsob, ako osloviť problém.

“Pre miláčik alebo výstrih bez ramienok by náhrdelník s náhrdelníkom alebo náhrdelník s viacerými prúžkami dokonale zdôraznil krivku miláčikov a výstrih bez ramienok,” hovoria.

Ak vaše svadobné šaty majú olizovačku, popruh alebo ilúziu výstrih, možno budete chcieť len vybrať náhrdelník a rozhodnúť sa pre pekný pár vyhlásenie náušnice.

“Príslušenstvo, ako je napríklad obyčajný alebo korálkový krídlok umiestnený v páse, pomôže vyzdvihnúť najmenšiu časť vášho rámu a dôrazne zdôrazní aj tvoje šaty”, dodávajú dizajnéri.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

42 + = 47

map